Jan Pospieszalski

Jan Pospieszalski prostuje KŁAMSTWA o interwencji Grzegorza Brauna w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych [WIDEO]

przez | 9 sierpnia 2021

Słyszeliście już pewnie, jak kłamią o niedawnej interwencji poselskiej Grzegorza Brauna w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych? Poseł wszedł tam na mocy prawa, by uzyskać dokumenty, których pokazania instytucja bezprawnie odmawiała. Czego bali się pokazać? W mediach, wygodnie dla rządu połączono prawo posła do interwencji w instytucji publicznej z tak zwanymi antyszczepionkowcami, którzy kiedyś gdzieś zaatakowali punkt szczepień.

Związku jednak nie ma, ale w mediach się go sugeruje. Jan Pospieszalski pokazuje jak było naprawdę. A wie, bo był tam cały czas i nagrał całe zajście. Jak widzimy po raz kolejny władza używa klasycznej techniki propagandy: wytworzyć grupę przeciwników, tzw. wroga ludu (tu: mitycznego antyszczepionkowca) i każdego, kto się nie zgadza ubierać w jego szaty. Nie pasuje Ci lockdown, bo zabił Ci biznes? Jesteś antyszczepionkowcem. Nie pasuje Ci, że nikt nie bierze odpowiedzialności za powikłania po szczepieniu? Jesteś antyszczepionkowcem. I tka dalej.

Wtedy z takim „wrogiem ludu” można zrobić wszystko. Media powielają bzdury całkowicie sprzeczne z nagraniami z całego zdarzenia, które przecież każdy może obejrzeć i zobaczyć, jak było. Wobec tego koniecznie zobaczcie ten ważny film od Jana Pospieszalskiego z Warto Rozmawiać. Koniecznie podajcie też dalej!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan

Nie mamy polskiego a POLSKO JEZYCZNY rzad ktory chce wyniszczenia etniznych Polakow i urzadzenia na tym miejscu zydowskiego polin

https://youtu.be/6lUQqqxXA7U  Polska wg Dudy to jest Polin

Małgorzata Kras

BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI PILNUJMY DZIECI POLSKIE PILNUJMY NASZEJ WOLNOŚCI WOLNEJ OD ZYDOWSTWA POLIN BANDY CZWORGA NASZEJ OJCZYZNY WOLNEJ POLSKI DLA NAS NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKÓW DALSZYCH POKOLEŃ POLAKOW PRZED TYM PROZYDOWSKIM CHCIWYM ZAKLAMANYM RZADEM ZYDOWSKIM KTÓRY NISZCZY WSZYSTKO TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMÓŻ PANIE BÓG NORYMBERGA ZA LUDOBUJSTWO NA NARODZIE POLSKIM CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZLODZIEJE i ZBRODNIARZE POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM NORYMBERGA CZEKA BUDŹ SIE CORKO BUDŹ SIE SYNU BUDŹ SIE MATKO BUDŹ SIĘ OJCZE NARODU POLSKIEGO . PILNUJMY POLSKI PILNUJMY NASZEJ WOLNOŚCI , WOLNOŚCI NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKÓW DALSZYCH POKOLEŃ POLAKOW . BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO.

Załamana

Rodzice obudzić się! Byle szybko… bo to tragedia!