Janusz Korwin-Mikke o Ukrainie

Janusz Korwin-Mikke: ATAKOWANIE ambasadora jest NIEDOPUSZCZALNE, jakim prawem SPRAWCA nie siedzi? [WIDEO]

przez | 10 maja 2022

Konfederacja o ataku na rosyjskiego ambasadora

Dzisiejsza konferencja prasowa Konfederacji dotyczy wczorajszego incydentu z udziałem rosyjskiego ambasadora, gdzie ambasador, składając wieniec z okazji dnia zwycięstwa 9 maja, został zaatakowany przez ukraińskich demonstrantów. Oczywiście Konfederacja nie kryje swojego negatywnego stosunku do rosyjskiej agresji na Ukrainę, natomiast jednocześnie uważamy, że taki incydent nawet wymierzany w kierunku rosyjskiego ambasadora jest wydarzeniem niedopuszczalnym. Zawiniły polskie służby.

Janusz Korwin-Mikke o Ukrainie, Rosji i państwie prawa, czyli Niemczech

– Z nami graniczą Niemcy, ojczyzna pojęcia Rechtstaat, czyli państwo prawa i tam ambasador Ukrainy złożył kwiaty na cmentarzu żołnierzy sowieckich. Natomiast, jeśli bezprawnie pojawiła się flaga Ukrainy, to niemiecka policja tę flagę usunęła, bo tam się liczy prawo, a nie stosunki. Chcę także przypomnieć, że 95 lat temu, też w Polsce, w Warszawie, został zamordowany poseł rosyjski i zamordował go emigrant rosyjski. Efekt tego był taki, że Rosja odmówiła nam spłaty długów wynikających z traktatu ryskiego oraz odmówiła nam zwrotu różnych skarbów zrabowanych z Polski. Obawiam się, że skutki tego postępku mogą być podobne – mówi poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

Wojciech Sumliński: Tajne analizy polskich służb specjalnych: Joe Biden współodpowiedzialny za wojnę na Ukrainie?!

https://wolnosc.tv/wojciech-sumlinski-tajne-analizy-polskich-sluzb-specjalnych-joe-biden-wspolodpowiedzialny-za-wojne-na-ukrainie-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 51

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

Nie dziwić się dziczy !!!!!!!!!

Piotrek

Winnicki ty nie polak..

Kwal

Sprawca a raczej sprawczyni, jakaś szmata z Ukrainy nie siedzi bo Państwo Polski istnieje teoretycznie jak to powiedział „U Sowy” Pan Bartłomiej Sienkiewicz…

Jotaro Kujo

A może sprawczyni ma immunitet dyplomatyczny?
Ta ambasada to jest chyba wielkim fanem Jojo’s Bizarre Adventures, najpierw drzwi były dotknięte przez Killer Queen, teraz King Crimson zaatakował ambasadora, a policja i ochrona zorientowała się po fakcie. Następny będzie Whitesnake czy od razu Made in Heaven?

Adam

Ta szmata juz powinna być aresztowana a po wyroku odstawić do granicy BEZ PRAWA POWROTU.Strach pomyslec jak ludkowie tego typu bedą się w zachowywać za pare lat w stosunku do Polaków. W pakiet goscinności nie wchodzi pozwolenie na nie poszanowanie prawa i ewidentne chamstwo.
Jak chce prowadzić wojnę to U SIEBIE, Tam za taki numer byla by już historią. Tu nie są dzikie pola skad to babsko przylazło.Z ta czerwoną mordą wygląda jak rezun UPA z Wołynia z 1943r.

Na zdjeciach widać było także Ukrainki protestujace pokojowo. To oczywiscie jest dopuszczalne.