Wojciech Sumliński o Joe Bidenie

Wojciech Sumliński: Tajne analizy polskich służb specjalnych: Joe Biden współodpowiedzialny za wojnę na Ukrainie?! [WIDEO]

przez | 10 maja 2022

Wojciech Sumliński o Joe Bidenie

– Wstępna informacja o wycofaniu wojsk amerykańskich z Afganistanu pojawiła się jeszcze za kadencji prezydenta Trumpa. Jednak ostateczną decyzję podjął dopiero Joe Biden. To, co wydarzyło się latem w lipcu i sierpniu ubiegłego roku, w niczym nie przypominało uporządkowanego wycofania się. Była to raczej bezładna, paniczna ewakuacja, nawet ucieczka. Zostawiono morze sprzętu, najnowocześniejszego, wartego miliardy dolarów, przy której ucieczka z Wietnamu jawiła się jako niewinna igraszka – mówi dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński.

Wojciech Sumliński mówi o wojnie na Ukrainie, Stanach Zjednoczonych i najnowszej książce

– Wydawało się, że ta spektakularna porażka, nawet klęska, to najgorsze, co mogło się Amerykanom i prezydentowi Bidenowi przytrafić. Czy na pewno była to spektakularna porażka? Dotarliśmy do arcyciekawej analizy. Dzięki kontaktom Tomasza Budzyńskiego, analizy rodem z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Może nawet więcej niż analizy, którą ujawnimy w pełni w książce „Pierwszy rok wojny. Zmierzch świata jaki znamy” na przełomie maja i czerwca, więc już za kilka tygodni – dodaje Wojciech Sumliński.

Źródło: Wojciech Sumliński – WSR (YouTube)

Lucyna Kulińska: Czy to już UKRPOL? Czy rząd chce poświęcić pamięć pomordowanych na Wołyniu?!

https://wolnosc.tv/lucyna-kulinska-czy-to-juz-ukrpol-czy-rzad-chce-poswiecic-pamiec-pomordowanych-na-wolyniu-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 65

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ana

Zgadzam się z Panem. Już teraz poszłam z dzieckiem na plac zabaw i byłam tam jedyna polka. Dwa razy mój syn był popchniety przez ukraińskie dziecko. Ktoś powie to tylko dzieci tak ale mój syn nie jest taki agresywny. My jesteśmy inni. Z czasem wyjdą duże problemy z przyjmowania uchodźców i oddawania naszego uzbrojenia.

Jan

Kazda duza grupa ludzi innej narodowosci to duzy problem. Szczegolnie o agresywnej, sklonnej do najgorszych czynow naturze.

Unter

Zwłaszcza kiedy ma się „przodków’ i „bohaterów’ rodem z piekła w pełnej krasie…