Korwin-Mikke o lewakach

Janusz Korwin-Mikke: Czy pies jest mądrzejszy od lewaka? Dlaczego lepiej pójść do weterynarza niż lekarza? [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Janusz Korwin-Mikke, który słynie ze swoich wolnorynkowych oraz wolnościowych poglądów oraz nie zmienia zdania od wielu lat, tym razem mówi o lewakach, służbie zdrowia oraz psach i kotach. Dlaczego psy mogą żyć normalnie, a ludzie nie? Otóż psy nie mają służby zdrowia psów, czyli nie ma biurokracji i chory pies zaprowadzony do weterynarza jest od razu leczony. Czy ludzie nie pojmują, że za leczenie płaci się nie tylko lekarzowi, ale także ministrowi zdrowia?

Korwin-Mikke wypowiada się także na temat lewaków, którzy chcą upaństwowić wszystko, co się da. Jest to skandaliczne, gdyż za wszystko zapłacą ludzie w podatkach. Dlaczego nie możemy być traktowani normalnie? Janusz Korwin-Mikke zauważa także, że pies jest z reguły mądrzejszy od lewaka.

Podobnie jest z koronawirusem. Każą nam nosić maseczki i szczepić się na potęgę. Tutaj chodzi o zarabianie na ludziach w czasie mniemanej pandemii koronawirusa. Czy ktoś kiedyś widział, żeby pies dał łapówkę weterynarzowi? A jak to jest z ludźmi? Firmy chcą zarabiać na maseczkach, respiratorach oraz szczepionkach. Czym kosztem to się odbywa? Zacznijmy od likwidacji Ministerstwa Zdrowia.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments