Korwin

Janusz Korwin-Mikke: „Konfederacja jest najsilniejszą prawicową partią w Europie” [WIDEO]

przez | 13 sierpnia 2021

Właśnie skończyły się wakacje z Konfederacją. W czasie spotkań z sympatykami oraz przyszłymi wyborcami, przedstawiciele Konfederacji przemawiali oraz przekonywali do swojego programu, który dotyczy Polski i Polaków. W Krakowie, sam prezes partii KORWiN mówił, że przyszłość przed Konfederacją jest świetlana. Korwin-Mikke dodał również, że „Konfederacja jest najsilniejszą partią prawicową w Europie”.

– Dla nas, polityków partii Konfederacja, oznacza to, że musimy promować oraz pilnować wszystkiego, co wiąże się z wolnością, gdyż bez tych wartości czeka nas zagłada z zachodu, wiele bezsensownych nakazów i zakazów oraz poprawność polityczna – powiedział Janusz Korwin-Mikke.

– Konfederację możemy po prostu określić jako amerykańską Partię Republikańską, której zależy na powrocie do normalności. I właśnie my liczymy na Waszą pomocą. Wtedy to się uda. – stwierdził Korwin-Mikke.

Polityk dziwi się, dlaczego w Polsce mamy poparcie na poziomie od 5 do 10 procent, natomiast w Stanach Zjednoczonych ludzi, którzy myślą podobnie jest 25 procent. Otóż wynika to z tego, że do Ameryki wyjechali ludzie, którzy kochali wolność i zabierali tam swoje dzieci, swoją kulturę oraz swoje obyczaje.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *