Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke: Wam dawanie PIENIĘDZY to jak danie BRZYTWY szaleńcowi! ZAB*LIŚCIE 100 tysięcy ludzi [WIDEO]

przez | 12 sierpnia 2021

Korwin-Mikke mówi w Sejmie, że Konfederacja będzie głosować przeciwko ustawie. Nawet nie chodzi o jakieś konkretne zapisy, lecz chodzi o sprzeciw wobec absurdów, jakie odnoszą się do tej ustawy. W normalnym kraju człowiek sam decyduje, czy jeść taniej lub jeść coś innego. Sejm chce za nas decydować, ile mamy wydać na zdrowie w procentach. Nie chodzi nawet o to, że Sejm albo rząd ma decydować. Ludzie także nie mogą nad tym głosować, ile procent PKB ma iść na służbę zdrowia.

– Dlaczego akurat 7 procent, a nie na przykład 6,35 procenta ma iść na służbę zdrowia? Obecny system jest absurdalny. Nie ma na to zgody Konfederacji. Dostaliście (do PiS) pieniądze do ręki i tym samym zabiliście 100 tysięcy osób, gdyż przeznaczyliście te pieniądze na walkę z Covidem, a w tym czasie Polacy umierali na inne choroby. To jest sytuacja patologiczna – dodał Janusz Korwin-Mikke.

– Opozycja chciała jeszcze więcej pieniądzy na walkę z koronawirusem. Dawanie wam pieniędzy, to jak szaleńcowi dawanie brzytwy. Po prostu jesteście nienormalni, gdyż człowiek sam powinien wydawać pieniądze na siebie, a nie rząd na potrzeby społeczeństwa. Człowiek wydaje swoje pieniądze racjonalnie, a rząd już nie – skomentował w Sejmie prezes partii KORWiN.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.7 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hydro-solid

Tylko konfedreacja