Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke: Za SZCZ. Unia przepłaciła 3 MILIARDY EURO! – Wakacje z Konfederacją [WIDEO]

przez | 5 sierpnia 2021

Wakacje z Konfederacją to świetna okazja, żeby spotkać się z osobami, które mają wolnościowe poglądy. Głos zabiera Janusz Korwin-Mikke, który rozpoczyna swoją wypowiedź od smutnej wiadomości. Otóż dawno temu stolicę przeniesiono z Krakowa do Warszawy. Kraków był miastem, które zamieszkiwały osoby potrafiące liczyć pieniądze oraz prowadzić biznesy, natomiast Warszawa to miejsce, gdzie wydaje się cudze pieniądze. Zatem przeniesienie stolicy jest smutną zmianą.

W Warszawie dzieje się bardzo źle. To tam rozdaje się nie swoje pieniądze na różne socjalistyczne projekty, które są zbliżone do pomysłów rodem z PRL. Korwn-Mikke zauważa, że na zakupie szczepionki Pfizer, Unia Europejska przepłaciła aż 3 miliardy Euro. Jest to wręcz skandalem. Nasuwa się pytanie, którzy politycy wzięli łapówki. Korupcja w środowisku lekarskim jest normą.

Janusz Korwin-Mikke mówi również o szczepieniu dzieci. W tym aspekcie mamy do czynienia z pewnego rodzaju zbrodnią. Szczepionki modyfikują nasze geny, a Unia Europejska oraz decydenci w Polsce każą nam się szczepić. Fakty są takie, że żadna szczepionka nie jest jeszcze przebadana. Chodzi o to, aby nakazać szczepienia dzieci, gdyż koncerny, które produkują te szczepionki, mogły więcej zarobić.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *