Dziambor i Winnicki

Konfederacja o Banasiu: Wybory kopertowe były PRZEKRĘTEM i marnotrawstwem MILIONÓW złotych!! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Robert Winnicki mówi o występie prezesa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia w Sejmie na temat przekrętu, jakim miały być wybory kopertowe w 2020 roku. Były to wybory zaplanowane przez rządzących jako taki wymyk, jako sposób na obejście prawa oraz obejście obowiązującej Konstytucji w Polsce. Winnicki wprost mówi, że to, co zaprezentował dzisiaj Marian Banaś to powtórzenie tych wniosków, które zostały ujawnione w maju bieżącego roku. Te wnioski doprowadziły do skierowania do prokuratury aktu oskarżenia przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, Jackowi Sasinowi oraz Michałowi Dworczykowi.

Czy mamy do czynienia z jawnym przekrętem wyborczym? Te decyzje były bezprawne, co wyraźnie zaznacza Robert Winnicki z Konfederacji. Polacy muszą poznać prawdę, jak to było w rzeczywistości z wyborami kopertowymi w 2020 roku.

Także Artur Dziambor wypowiada się na temat tej afery, bo inaczej tego nie można nazwać. Czy Prawo i Sprawiedliwość jest partią arogancką? Czy zrobią wszystko, nawet niezgodnie z prawem, żeby tylko utrzymać się u władzy? Wysłuchaj wypowiedzi Roberta Winnickiego i Artura Dziambora na konferencji prasowej Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments