Jakub Kulesza o TVPiS

Konfederacja: Propagandyści z TVPiS usuwają program Jana Pospieszalskiego! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Jakub Kulesza odważnie krytykuje działania, jakich podjął się prezes TVP Jacek Kurski. Chodzi o zdjęcie z TVP programu Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”. TVPiS sieje propagandę, od kiedy w 2015 roku władzę w Polsce ma Prawo i Sprawiedliwość. Możemy jedynie domyślać się, dlaczego Jacek Kurski wywalił Jana Pospieszalskiego z TVPiS. Otóż powodem było zapraszanie niewygodnych dla obozu rządzącego ekspertów, którzy mówili prawdę na temat koronawirusa. Były to wypowiedzi zgodne z prawdą, lecz niezgodne z panującą linią polityczną, jaką nakreślił rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Pamiętamy czasy, kiedy Prawo i Sprawiedliwość było w opozycji do Platformy Obywatelskiej i gdy ta wyczyściła media publiczne i obsadziła je swoimi ludźmi, wtedy PiS grzmiało w Sejmie, że jest to zamach na wolne media. Jak pokazał czas, Prawo i Sprawiedliwość po zdobyciu władzy robi dokładnie to samo, co robiło PO.

PiS podporządkował sobie media publiczne i mamy do czynienia z ogromną propagandą. Takiej sytuacji od trzydziestu lat nie było w Polsce. Możemy wprost powiedzieć, że jest to TVPiS. Jesteśmy karmieni propagandą każdego dnia o każdej porze. Tak niestety wygląda w Polsce sytuacja z mediami publicznymi.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments