Konfederacja o NOP-ach

Konfederacja ujawnia: PRZERAŻAJĄCA liczba 22.5tyś ŚMIERTELNYCH nop-ów po szprycy! [WIDEO]

przez | 29 kwietnia 2022

Konfederacja o NOP-ach

– Krótko podsumuję, co do tej pory powiedzieliśmy, żeby to było jasne, bo to jest bardzo ważne. Byliśmy informowani o statystykach, ile jest niepożądanych odczynów poszczepiennych. To było wykorzystywane w propagandzie dotyczącej właśnie szczepień, czy samego wirusa i postanowiliśmy zapytać rząd w interpelacji nie wprost o szczepienia, ale de facto o szczepienia, o NOP-y dlatego, że zapytaliśmy po prostu tak, jak brzmi definicja NOP-ów, ile osób zmarło w ciągu 28 dni po szczepieniu i okazało się, że tych osób jest ponad 200 razy więcej niż oficjalne statystyki mówią – mówi Konrad Berkowicz z Konfederacji.

Robert Winnicki mówi o Covid-19

– Ja z krótkim komentarzem wobec danych przedstawionych przez kolegów z partii KORWinN i wobec rzeczywistości, w której obecnie się znajdujemy. Pamiętajmy, że ta rzeczywistość jest taka, że wzięci i uznani przez ostatnie dwa lata epidemiolodzy biją na alarm, że znoszenie restrykcji jest niewłaściwe, ponieważ Covid cały czas krąży i szaleje, a fakty dotyczące zgonów nadliczbowych są takie, że one spadły w ostatnim czasie po otwarciu ochrony zdrowia i po zwiększeniu dostępności do elementarnych usług takich, jak kardiolog, jak onkolog, od czasu kiedy zaczęło wracać wszystko do normy – dodaje poseł Konfederacji Robert Winnicki.

Źródło: Robert Winnicki (Facebook)

Grzegorz Płaczek skarży do TK przymus eliksirowania! Czy władza zatrzyma to szaleństwo!?

https://wolnosc.tv/grzegorz-placzek-skarzy-do-tk-przymus-eliksirowania-czy-wladza-zatrzyma-to-szalenstwo-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 147

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał

Wyszczepiony 74l po 3 dawkach -leżący ponad miesiąc, nie do zniesienia, ból w nogach, kolanach , stopach , temperatura ponad 39 C leki, zastrzyki nie pomagały. Z palców u stóp wypływała ruda ropa, była także w kolanach

wasel

wolność wolnością ale cenzura musi być jak wszędzie

wasel

lekarzom się nie chce ludzie po studiach a zachowują się jak dzieci w piaskownicy to żałosne 2/3 dni w tygodniu po 4 godziny przyjęć u specjalisty reszto to prywata na NFZ lekarz pierwszego kontaktu ma gdzieś wywiad ma gdzieś to co pacjent zgłasza daje to do myślenia czy specjalnie uśmierca się obywatela jest jakiś odgórny zapis ilu pacjentów ma umrzeć przedwcześnie sam jestem w takiej sytuacji zero reakcji pomimo złych wyników badań pacjent bez dilera nie może się leczyć

Mateusz

Żeby te 22 tysiące zmarłych w ciągu 28 dni po szczepieniu mogło coś oznaczać trzeba by poprosić o średnią wieku tych osób. Z rozróżnieniem na płeć ,bo jak wiadomo kobiety żyją dłużej. Następnie należy to porównać do średniej wieku wszystkich zgonów w tym okresie. Jeśli średnia wieku osób zaszczepionych będzie dużo niższa od reszty społeczeństwa będzie można się domyślić że przyczyną jest szczepionka. Nie jest to precyzyjny system , ale zawsze coś.

marja

rozpieprzyc MZ! i do pierdla, a jeszcz elepiej do tajgi na 20 lat -od neidzielana , grzesiowskiego i reszty! mordercy!

Anka

Polscy lekarze w szpitalach nadal szykanują osoby niezaszczepione! Wmawia się pacjentowi, że ma pozytywny wynik na koronawirusa i zabrania się kontaktu z rodziną pod pretekstem straszliwej zarazy, żeby bliscy nie mogli sprawdzić, co dzieje się z chorym, jaką ma opiekę. Jednocześnie w tej samej sali nadal leżą inni pacjenci, którzy pomimo „śmiertelnej zarazy” w ogóle nie zostali odizolowani, a panie z obsługi bez żadnego zabezpieczenia krążą od sali do sali, roznosząc posiłki! To jest totalna hipokryzja konowałów – wyznawców modnej zarazy i entuzjastów szczypania.

Last edited 25 dni temu by Anka