Niedzielski koronawirus

Koniec z maseczkami! Preparaty obowiązkowe dla 60+… Czy minister Niedzielski jest wróżbitą? [WIDEO]

przez | 21 sierpnia 2021

Warto zadać sobie pytanie, co dalej z obowiązkowym noszeniem maseczek? PiS właśnie zapowiedział, że wkrótce ma zniknąć obowiązek noszenia maseczek. Super wiadomość? Teraz będzie fajnie? Niekonieczne! Powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dzień po zniesieniu obowiązku noszenia maseczek, minister Niedzielski powinien podać się do dymisji. Będzie to mieć wpływ na to, jak partia rządząca radzi sobie… a właściwie, nie radzi sobie z panującą pandemią koronawirusa. Ma to znaczenie dla praktycznie wszystkich Polaków. Wiele osób zarzuca Prawu i Sprawiedliwości to, że zbyt wiele osób niepotrzebnie zmarło na koronawirusa oraz na inne choroby, które nie mają związku z Covid-19.

Lepiej gdyby minister Niedzielski, jak i całe Prawo i Sprawiedliwość, nie zajmowały się pandemią koronawirusa, gdyż skutki tego są po prostu opłakane. W końcu na legalu nie będziemy musieli nosić maseczek. Toż to kpina ze społeczeństwa. Niech Prawo i Sprawiedliwość zajmuje się innymi problemami, a nie leczeniem Polaków i zwalczaniem koronawirusa.

Sytuacja epidemiczna w Polsce to poważna sprawa. Niestety zdania Polaków na temat działań, jakie podejmuje partia rządząca, są różne, często negatywne. Warto zatem samemu odpowiedzieć sobie na pytanie, czy PiS radzi sobie z pandemią koronawirusa.

0 Udostępnień

12 myśli nt. „Koniec z maseczkami! Preparaty obowiązkowe dla 60+… Czy minister Niedzielski jest wróżbitą? [WIDEO]

 1. Hate islam

  Strzelac do czarnuchow I nie bawic sie z ya bezczelna rasa.Banda darmizjadow, pasozytow I prymitywow.Won walczyc o swoj kraj czarne bydlo.

  Odpowiedz
  1. Mary

   Nie strasz czlowieku nie strasz!!!Prezydent Duda powiedzial dzis, ze nie moze byc zadnego przymusu.Tak byc powinno i bedzie! Idioci sie juz zaszprycowali a osoby 60+ niech sie czuja bezpieczne bez przymusu
   uklucia!

   Odpowiedz
  1. Arczi

   Teoretycznie jest,ponieważ WHO zmieniło definicję pandemii ,teraz pod pandemie można zaliczyć nawet katar…

   Odpowiedz
 2. AQ

  „panującą pandemią koronawirusa”

  W jakim celu „wolnościowy i niezależny portal informacyjny” powtarza w tekście to kłamstwo…?

  Odpowiedz
 3. Świadoma

  To jest nasze prawo,prawo do wolnego wyboru,a kawałek szmaty na ustach nic nam nie daję , wręcz przeciwnie … Idźmy za przykładem Naszych Kochanych Rodaków Rolników ♥️

  Odpowiedz
 4. Krzysztof

  Ty pajacu, Ja akurat nie dawno skonczylem 70 lat i nigdy nie zakladalem zadnej szmaty na moja szacowna buzie i nie zaloze glabie, a tym bardziej nie pozwole sie ukuc, jak smiesz decydowac o mnie?? i za mnie?? Zawsze bylem i jestem Czlowiekiem wolnym, co zreszta zapewnia mi Konstytucja. Nie znize sie do twojego poziomu by ze mnie zrobiono chodzace labolatorium – kapujesz

  Odpowiedz
 5. Pelek

  Preparat to nie lekarstwo więc praktykować i próbować nie mam zamiaru i nie będe brać a przymusowo to muszę delikatnie mówiąc iść się ” ze…c ” do WC a swoją drogą to ja myslalam że doswiadczenia to robią na szczurach i królikach no cóż najwyraźniej szczury przerosly inteligencjia elity rządzącej a ponoć w niektórych miastach chodzą jak koty

  Odpowiedz
 6. Grazyna

  Wystarczy wyłapać rządowych,sejmowych,senatowych polskojęzycznych zbrodniarzy,psychopatów w raz z wieprzem Niedzielskim i wyszczepić im mózgi cyjankiem potasu I PO PANDEMII !

  Odpowiedz
 7. Grazyna

  Rozumni ludzie nigdy naie dadzą się wyszczepić zbrodniczą gnojówą covidowatym zbrodniarzom,psychopatom ,tylko zlikwidują tych oprawców !
  Tylko ogłupione euro-barany galopują do swoich zbrodniarzy !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *