Konrad Berkowicz segregacja sanitarna

Konrad Berkowicz: Banda Czworga ZJEDNOCZYŁA SIĘ pod sztandarem PRAKTYK TOTALITARNYCH i segregacji! [WIDEO]

przez | 29 września 2021

Konrad Berkowicz mówi w Sejmie prawdę na temat segregacji sanitarnej, która jest bezprawna. Co prawda jest koronawirus, ale nie tylko władza, lecz także partie opozycyjne (poza Konfederacją) głosują ramię w ramię, jeśli chodzi o absurdalne nakazy oraz zakazy. Polacy mają tego już serdecznie dość. Decyzje władzy są często kuriozalne.

– Po raz kolejny banda czworga, od lewicy bezbożnej po lewicę podobno pobożną, zjednoczyła się pod jednym sztandarem. Jest to sztandar praktyk totalitarnych. Praktyki te polegają na segregacji ludzi pod względem medycznym. Konfederacja złożyła w czerwcu projekt ustawy „stop segregacji sanitarnej” i do tej pory władza udaje, że tego projektu nie ma. Projekt nie jest wniesiony pod obrady – mówi w Sejmie Konrad Berkowicz.

– Czego się boicie i dlaczego demokracji, obrońcy Konstytucji nie krzyczą, że to jest nie fair? Czy boicie się, że to nie przejdzie? NIE! Macie przecież maszynki do głosowania. Wy boicie się w ogóle o tym mówić, bo jest to nowa zbrodniomyśl. Boicie się mówić o tym, że segregować ludzi nie wolno – dodaje poseł Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments