Konrad Berkowicz

Konrad Berkowicz: Konfederacja NIE JEST nowością na scenie politycznej! Wakacje z Konfederacją [WIDEO]

przez | 7 sierpnia 2021

Konrad Berkowicz wspomina, że wychował się pod Jasłem, a dokładnie w Trzcinicy. Ważny jest dobry powód, żeby wierzyć politykom Konfederacji. Otóż tym powodem jest to, że Konfederacja wbrew temu, co się mówi, nie jest nowością na polskiej scenie politycznej. Nowością była Platforma Obywatelska, Ruch Palikota, Nowoczesna (ta partia szybciej się skończyła niż zaczęła) i obecnie nowością jest ruch Szymona Hołowni.

Chodzi o to, aby dotrzeć do młodych osób, mówi się, że warto głosować na nowe partie, czyli nie oddawać głosu na tych, którzy w Sejmie RP są od bardzo dawna. Berkowicz już wiele lat działa w polityce i ma spore doświadczenie oraz jasno przedstawia swoje poglądy, które nigdy się nie zmieniły.

Politycy Konfederacji działali wiele lat i trzymali się swoich idei. Media reżimowe robią z nich faszystów. Oczywiście było wiele propozycji startowania z list „starych” partii. Konfederacja była przemilczana. Obecne media głównego nurtu pokazują Konfederację, jednak robią to w złym świetle. Konfederacji nie chodzi o to, aby zarządzać tym systemem, lecz o zmianę tego systemu.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *