protesty lockdown

Koronawirus i SEGREGACJA SANITARNA! Ogromne protesty na świecie przeciwko BEZPRAWNEMU LOCKDOWNOWI! Tego nie zobaczysz w głównych mediach! [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Tego nie pokazują w mediach głównego nurtu. Właśnie jesteśmy świadkami protestów w wielu krajach europejskich oraz na innych kontynentach. Ludzie wyszli na ulice we Francji, w Anglii, we Włoszech, w Niemczech, w Szwajcarii, w Kanadzie, na Litwie oraz w wielu innych krajach, żeby zaprotestować przeciwko bezprawnemu lockdownowi. To co robią rządy wielu krajów woła o pomstę do nieba. Zamykane są gospodarki. A to wszystko w wyniku walki z tak zwaną pandemią koronawirusa.

Ludzie nie chcą zgodzić się na lockdown oraz na segregację sanitarną. Nie chcą także być przymuszani do szc*epień na Covid-19. Setki tysięcy osób na ulicach w wielu krajach. Dochodzi do starć z policją. To wszystko w walce o wolność człowieka. Ty także nie patrz biernie na to, co robi rząd i przyłącz się do protestów. Nie chcemy przecież tyranii rządów.

Właśnie Minister Choroby Adam Niedzielski ogłosił oficja nie, że w Polsce ma zostać wprowadzona segregacja sanitarna. Tylko osoby zaszczepione będą mogły udać się do restauracji, do kina, do hotelu, na siłownię oraz do innych miejsc. Jest to bandytyzm rządu wymierzony w prawa milionów osób, które są przeciwko szc*epieniom.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 28

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał

Trzeba wywołać wojnę domową żeby ten debilizm się skończył

Dupa

Mam nadzieję że doczekam się spełnienia słów Brauna

waldpas1955@gmail.com

Segregacja sanitarna to bandytyzm najwyższego szczebla
Natomiast te szczepionki jako by niby uznawane za szczepionki nie są szczepionkami tylko preparatami inz. genetycznej w oparciu autorytety z zakresu medycyny.
Popieram w tym zakresie w całej rozciągłości podejscie Pana posła Brauna i Konfederacji naczele z Panem posłem Bosakiem.

Perełka

Niech nas cmokną urzędasy zniewolone w 4 litery,oni mają nam służyć,a nie my im!na taczki darmozjadów!