Koronawirus i przymus szczepień

KORONAWIRUS! Pilne! Będzie jak we Francji. Obowiązkowe certyfikaty, bezpłatne urlopy i zakaz wstępu dla niezaszczepionych osób!!! [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Sytuacja w Polsce staje się podobna jak we Francji. W wykazie prac rządu znalazł się projekt ustawy, która ma pozwalać na oddelegowanie pracownika na urlop bezpłatny, kiedy ta nie jest zaszczepiona oraz nie ma wyniku testu. Czy mamy zatem do czynienia ze skandaliczną sytuacją? Pracownik na urlopie bezpłatnym będzie w trudnej sytuacji. Ale spokojnie. Pracownik nie będzie zwolniony. Oczywiście to ironia.

Koronawirus w Polsce stwarza wiele problemów. Jednak czy polski rząd dobrze radzi sobie z rzekomą pandemią koronawirusa? Wielu Polaków ma inne zdanie. Prawo i Sprawiedliwość co rusz zarzuca nas różnym, dziwnymi, nieracjonalnymi i niezrozumiałymi pomysłami. Wszystko w ramach walki z koronawirusem.

Rządy PiS niestety zaprzepaszczają szanse na normalność oraz na dobre taktowanie obywateli Polski. Już sama sytuacja z koronawirusem pokazała, jak absurdalne są to rządy. Powodów takiej oceny jest wiele.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments