Bosak

Krzysztof Bosak: GENIALNE wystąpienie, które MUSISZ zobaczyć! Olsztyn – Wakacje z Konfederacją :) [WIDEO]

przez | 25 lipca 2021

Krzysztof Bosak swoje wystąpienie rozpoczyna od kwestii mniej politycznych, a mianowicie od dwóch tematów lokalnych, o których warto wiele powiedzieć. Pierwszą kwestią, o jakiej mówi polityk Konfederacji jest to, że w Zielonej Górze czuje się znakomicie, gdyż właśnie w tym mieście się on wychował. Bosak wprost mówi do mieszkańców Zielonej Góry, że mają ładne miasto. Jednak jest także dobra wiadomość. Otóż miasto może być jeszcze piękniejsze. Warunek jest taki, że mieszkańcy muszą o swoje miasto zadbać. Natomiast druga rzecz odnosi się do tego, że Zielonogórzanie mają najładniejszą plażę w mieście. Bosak tego zazdrości, podobnie jak i infrastruktury.

Bosak mówi o Warszawie, że jest miastem, które jest odwrócone plecami do rzeki. Żeby tam pobudować bulwary, potrzebne było kilkanaście lat debaty. Zielona Góra lepiej się prezentuje. Krzysztof Bosak wypowiada się również na tematy, które mają poruszyć mieszkańców Zielonej Góry. Kiedyś ktoś poruszył polityków Konfederacji i wtedy wszystko się zaczęło.

Konfederacja to ogromna szans dla miast, dlatego warto głosować na tę partię. Nie wszyscy wyborcy niestety zdają sobie z tego sprawę, dlatego warto odwiedzać polskie miasta i przekonywać wyborców, zwłaszcza młodych, na głosowanie w wyborach właśnie na partię Konfederacja.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *