Bosak o Unii

Krzysztof Bosak: Jeśli Unia Europejska przegnie, POLACY ZROZUMIEJĄ, że nam ta obecność tam się NIE OPŁACA! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Krzysztof Bosak mówi w Onet News o Prawie i Sprawiedliwości, o wyjściu z Unii Europejskiej oraz o tym, co by musiało się stać, żeby Polacy chcieli opuścić Unię. Według Bosaka Prawo i Sprawiedliwość jest partią prounijną i głosuje w Parlamencie Europejskim pod dyktando unijnym biurokratów.

Musiało by się coś ważnego wydarzyć, żeby Polacy zrozumieli, że nie chcą dalej być częścią tej organizacji. Konfederacja ma jasne stanowisko w ten kwestii. Co przyniesie nam przyszłość. Bosak mówi także o nie-prawdopodobnej współpracy z PiSem w przyszłości. Krzysztof Bosak jest coraz bardziej sceptyczny wobec Unii, która nam narzuca wszystko i ogranicza naszą suwerenność.

A Ty, jakie masz zdanie na temat Unii Europejskiej, obecności Polski w tej organizacji oraz o tym, co może zaoferować nam Konfederacja? Brytyjczycy powiedzieli w referendum „NIE!” dla Unii Europejskiej i już ich tam nie ma. Nie będą zatem musieli słuchać Niemców oraz Francuzów i zgadzać się na ich pomysły. Teraz są w pełni wolnym i suwerennym krajem. Czy Polska też może być takim krajem?

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Krzysztof Bosak: Jeśli Unia Europejska przegnie, POLACY ZROZUMIEJĄ, że nam ta obecność tam się NIE OPŁACA! [WIDEO]

  1. ZBYSZEK

    NIE PO TO NASI PRZODKOWIE PRZELEWALI KREW BY TERAZ PONOWNIE NIEMCY MIELI NAM DYKTOWAC JAK MAMY ZYC. JEST TAKA MAKSYMA Z CHINSKIEJ BAJKI „ZE LEPSZY NA WOLNOSCI KASEK BYLE JAKI NIZ W ZLOTEJ KLATCE PRZYSMAKI” POLACY OBUDZCIE SIE NIE WARTO DIABLU SPRZEDAWAC DUSZE ZA EURO.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *