Bosak o Unii

Krzysztof Bosak: Jeśli Unia Europejska przegnie, POLACY ZROZUMIEJĄ, że nam ta obecność tam się NIE OPŁACA! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Krzysztof Bosak mówi w Onet News o Prawie i Sprawiedliwości, o wyjściu z Unii Europejskiej oraz o tym, co by musiało się stać, żeby Polacy chcieli opuścić Unię. Według Bosaka Prawo i Sprawiedliwość jest partią prounijną i głosuje w Parlamencie Europejskim pod dyktando unijnym biurokratów.

Musiało by się coś ważnego wydarzyć, żeby Polacy zrozumieli, że nie chcą dalej być częścią tej organizacji. Konfederacja ma jasne stanowisko w ten kwestii. Co przyniesie nam przyszłość. Bosak mówi także o nie-prawdopodobnej współpracy z PiSem w przyszłości. Krzysztof Bosak jest coraz bardziej sceptyczny wobec Unii, która nam narzuca wszystko i ogranicza naszą suwerenność.

A Ty, jakie masz zdanie na temat Unii Europejskiej, obecności Polski w tej organizacji oraz o tym, co może zaoferować nam Konfederacja? Brytyjczycy powiedzieli w referendum „NIE!” dla Unii Europejskiej i już ich tam nie ma. Nie będą zatem musieli słuchać Niemców oraz Francuzów i zgadzać się na ich pomysły. Teraz są w pełni wolnym i suwerennym krajem. Czy Polska też może być takim krajem?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.8 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZBYSZEK

NIE PO TO NASI PRZODKOWIE PRZELEWALI KREW BY TERAZ PONOWNIE NIEMCY MIELI NAM DYKTOWAC JAK MAMY ZYC. JEST TAKA MAKSYMA Z CHINSKIEJ BAJKI „ZE LEPSZY NA WOLNOSCI KASEK BYLE JAKI NIZ W ZLOTEJ KLATCE PRZYSMAKI” POLACY OBUDZCIE SIE NIE WARTO DIABLU SPRZEDAWAC DUSZE ZA EURO.

Grzegorz

Bosak powinien zostać wybrany prezydentem.

Aroni

Lewicowej Pani z der Onet nie udało się zrobić politycznego wariata z Pana Bosaka.

Solo

Co jest z tymi dziennikarzami?

Yola

Super Panie Bosak, z Konfederacja oczyścimy Kraj z zdrajców i agentów zlodzieji