Bosak Krzysztof

Krzysztof Bosak MASAKRUJE pisowską PROPAGANDĘ imigracyjną w TVPiS – KAPITALNE wystąpienie! [WIDEO]

przez | 3 sierpnia 2021

Krzysztof Bosak jasno mówi, że obronność kraju oraz modernizacja wojska polskiego są niezwykle ważne. Poseł Bosak ma krytyczne uwagi do tego, jak to obecnie wygląda. Z naszą armią w rzeczywistości nie jest obecnie zbyt dobrze. Sektor cywilnych formacji policyjnych i służb specjalnych zasługuje na osobne wyjaśnienie. Z pewnością ten sektor nie był i nie jest oczkiem w głowie obecnego obozu władzy.

– Otóż, więcej pieniędzy szło na wojsko, a służby cywilne były i są niedofinansowane – twierdzi Krzysztof Bosak.

Ludzie, którzy chcą pracować w służbach, muszą mieć pewność, że te służby są zarządzane profesjonalnie. Istotne są także pieniądze dla tych służb oraz to, ile wynoszą wynagrodzenia w danej formacji. Wystarczy powiedzieć o Agencji Wywiadu oraz kontrwywiadzie, że na nie są kładzione niezbyt wysokie środki finansowe.

Jednak warto także wspomnieć o wpuszczeniu do Polski setek tysięcy imigrantów. To oznacza, że na przykład Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ma więcej pracy, czyli ta oraz inne służby muszą mieć większe budżety. Niestety Prawo i Sprawiedliwość o tych formacjach zapomina.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bosak

Brawo panie Bosak!!!

luc bull/na razie sitting/

Kurwy antypolskie-pisowskie—dlaczego dyskryminujecie POLAKOW w swoim panstwie???????????????????????

JWK

Wpiszcie „Counterintelligence and the Police – a circus appears in front of an auditor in Warsaw” na YT,a zobaczycie profesjonalizm służb.