Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak: Musimy BRONIĆ NORMALNOŚCI – Wystąpienie na Wakacjach z Konfederacją [WIDEO]

przez | 7 sierpnia 2021

W czasie „Wakacji z Konfederacją” przemawia Krzysztof Bosak, który zachęca wszystkich do dołączenia do Konfederacji. Konfederacja jest jedyną prawicową partią w Sejmie RP i jest otwarta na wszystkie osoby, które mają prawicowe, wolnościowe oraz wolnorynkowe poglądy. Partia Konfederacja nie zamyka się na nikogo. Bosak otwarcie mówi o tym, że musimy bronić normalności nie tylko w Sejmie, ale także na co dzień, kiedy spotykamy się z naszymi wyborcami oraz przekonujemy osoby, które na nas nie głosują, do naszych propozycji i pomysłów na Polskę.

Znaczenie ma także program partii Konfederacja. Propozycja wejścia w struktury Konfederacji jest również opcją dla młodych Polaków. Są Młodzi dla Wolności, jest Młodzież Wszechpolska. Są to opcje właśnie dla młodych osób, które rozważają związanie się już w młodym wieku z partią polityczną.

Konfederacja to nie tylko propozycja dla młodych osób, ale także dla osób w średnim wieku oraz dla osób starszych. Partia ta łączy osoby w różnym wieku, więc jeśli jesteś osobą starszą, także możesz dołączyć do Konfederacji. Wiek nie ma znaczenia.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments