Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak o NOPACH: Koncerny farmaceutyczne i rząd ZA NIC nie odpowiadają w kwestii szczepień! [WIDEO]

przez | 8 grudnia 2021

Krzysztof Bosak zabiera głos w Sejmie i mówi o NOPach, szczepieniach, szczepionkach oraz kwestiach związanych z Covidem i koronawirusem. Niestety tylko Konfederacja sprzeciwia się temu, jakie decyzje odnośnie szczepień popełnia Prawo i Sprawiedliwość. Tak zwana opozycja zgłasza nieracjonalne uwagi i nie chce nam powiedzieć prawdy, jak to jest ze szczepionkami oraz potężnymi firmami farmaceutycznymi, którym zależy na tym, aby wyprodukować oraz sprzedać jak najwięcej szczepionek, dodatkowo nie ponosząc za to odpowiedzialności.

Krzysztof Bosak ostro o politykach tak zwanej opozycji odnośnie szczepień, szczepionek

– Słuchając głosów moich poprzedników z tak zwanej opozycji, można odnieść wrażenie, że ich głównym przeciwnikiem są Polscy obywatele. Że mają jakieś zastrzeżenia do systemu ochrony zdrowia i ucierpieli w jakiś sposób, bo przypisują pogorszenie swego stanu zdrowia szczepieniom. Nie każdy, kto przypisuje pogorszenie swojego stanu zdrowia, jest antyszczepionkowcem. Wielu z tych ludzi dobrowolnie przyjęło szczepienia, ponieważ w to wierzyło. Ich obawy albo konsekwencje dla ich zdrowia należałoby potraktować poważnie – mówi polityk Konferencji, Krzysztof Bosak.

Szczepienia i niepożądane odczyny poszczepienne (tak zwane NOPy)

– NOPy występują ze zgonami włącznie. Padła taka informacja odnośnie kilkudziesięciu potwierdzonych zgonów z powodu szczepień. To nie są moje dane, to są dane, które padły podczas narady z udziałem wiceministra Kraski i profesora Horbana Wobec tego drodzy posłowie Lewicy, Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, przestańcie atakować polskich obywateli, a może wysilicie się na chociaż jedno słowo krytyczne w kontekście międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, które tak wynegocjowały z tym rządem sprzedaż szczepionek, że za nic nie odpowiadają.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 133

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa

Po pierwsze, nie szkodzić. O tym już zapomnieli. Kasa ważniejsza.

Potwory nam to robią

Brawo i DZIĘKUJĘ. Może nas nie wymordują.