Krzysztof Bosak o Jarosławie Kaczyńskim i PiSie

Krzysztof Bosak: To jest JAWNA KORUPCJA PiS-u! Chodzi o dokupywanie posłów przez Jarosława Kaczyńskiego oraz proponowanie im dodatkowych stanowisk! [WIDEO]

przez | 25 września 2021

Krzysztof Bosak mówi o jawnej korupcji Prawa i Sprawiedliwości. Według Bosaka Jarosław Kaczyński dokupuje sobie posłów i jest to możliwe dzięki zmianie przepisów, które pozwolili dodatkowo zarabiać pieniądze posłom w innych miejscach.

– Mam bardzo złe zdanie o obecnej polskiej klasie politycznej. Uważam, że część z nich to oportuniści, ludzie sprzedajni i twierdzę, że metoda Jarosława Kaczyńskiego, polegająca na dokupienia tylu posłów, ilu mu się wykruszy, to metoda, która dość dobrze działa. Dodatkowo zostały obniżone standardy polskiej polityki w trakcie rządów Prawa i Sprawiedliwość – mówi polityk Konfederacji Krzysztof Bosak.

– Po raz pierwszy mamy sytuację, kiedy jawnie politycy, będący posłami zawodowymi, dorabiają w instytucjach państwowych, dostając dodatkowe pieniądze. Warto także zwrócić uwagę na zatrudnianie ich rodzin, bliskich, krewnych, osób zaufanych – dodaje Bosak.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Qlfoniasty

Sie kur.. obudzil. Jakby proceder „kupcenia” poslami zaczal sie od dzisiaj. Kukiz od lat powtarzal to na okraglo zreszta wlasnie z tego powodu doszlo do zdzisiatkowania jego kola poselskiego.🤣🤣🤣