Krzysztof Bosak imigranci Białoruś

Krzysztof Bosak vs TVPiS: Lewicowi AKTYWIŚCI pomagają NIELEGALNYM imigrantom * Kompilacja Wypowiedzi [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Właśnie mamy problem z imigrantami, którzy znajdują się na granicy polsko-białoruskiej i chcą przedostać się do Polski. Krzysztof Bosak cierpliwie tłumaczy, jakie niesie to ze sobą zagrożenia dla Polski. Czy określenie „imigranci” jest adekwatne? Czy może powinniśmy powiedzieć wprost, że chodzi o nachodźców wyznania islamskiego, którzy są na Białorusi. Konfederacja od zawsze nie zgadzała się na przypływ nielegalnej fali imigrantów. Jeżeli wpuścimy obecnych imigrantów, to w ich miejsce przybędzie milion nowych i będą chcieli takiego samego traktowania.

Krzysztof Bosak z Konfederacji pragnie również podziękować funkcjonariuszom Straży Granicznej, którzy dzielnie pełnią swoje obowiązki i działają racjonalnie oraz odważnie. Bosak zwraca uwagę na granice Węgier oraz Hiszpanii. Wiktor Orban w 2014 roku zlekceważył znaczenie granicy i wielu imigrantów chciało za wszelką cenę przedostać się do Unii Europejskiej przez granicę węgierską. Natomiast jeśli chodzi o granicę Hiszpanii z Maroko, tutaj problemy były podobne.

Bosak opowiada się za suwerennością Polski i przestrzega przed aktywistami lewicowymi, którzy opowiadają się za wpuszczeniem imigrantów z Białorusi do Polski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments