Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak vs TVPiS: Polski Ład to PROPAGANDOWE zapowiedzi, NIC WIĘCEJ! [WIDEO]

przez | 11 lipca 2021

Poseł Konfederacji, Krzysztof Bosak ocenia tak zwany „Polski Ład” jako pewną operację propagandową. Jak dotąd ani jedna ustawa w związku z „Polskim Ładem” nie wpłynęła. W koalicji rządzącej wyraźnie widać różnicę zdań, która dotyczy tego programu na Polskę. Widoczny jest brak zgody w koalicji. Bosak przypomina, że programy, jakie zaproponował Jarosław Kaczyński z premierem Mateuszem Morawieckim, oznaczają wyższe podatki dla przedsiębiorców. Mowa także o przesunięciu pieniędzy z samorządów do NFZ. Jedna z partii koalicyjnych z tym kierunkiem się po prostu nie zgadza. Według Krzysztofa Bosaka trwają zakulisowe, niezwykle intensywne, negocjacje i nikt nie wie, jak one się skończą.

„Polski Ład” składa się z około 150 ustaw. Bosak jednak wypomina, że na razie nie ma ani jednej ustawy. Jest wiele zapowiedzi i na tym się ten program kończy. Jak będą ustawy, wtedy zostanę one ocenione przez posłów Konfederacji, ekspertów oraz społeczeństwo.

Krzysztof Bosak zwraca także uwagę na reklamowanie strategii „Odpowiedzialnego rozwoju”. O tej strategii wiele mówił w przeszłości premier Mateusz Morawiecki. Dlaczego ten projekt został schowany? Czy dlatego, że celów zawartych w tej strategii nie udało się osiągnąć?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments