Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak w Polsat News w obronie dobrowolności szczepień na Covid i przeciwko przymusowi! [WIDEO]

przez | 7 grudnia 2021

Krzysztof Bosak odnosi się do pomysłu Lewicy, o którym mówi w studiu Polsat News poseł SLD, Włodzimierz Czarzasty. Chodzi o powołanie wspólnej armii Unii Europejskiej. Politycy lewicowi od dawna mają taki pomysł, który rzekomo miałby chronić wszystkie kraje Unii Europejskiej przed zewnętrzną agresją. Bosak wprost mówi, że nie ma szans na utworzenie takiej wspólnej armii.

Wspólna armia europejska. Dlaczego nie ma na to szans?

– Państwa europejskie nie zdecydują się na to, więc nie będzie na co pluć. Członkowie Unii Europejskiej nie są w stanie również wydawać swoich budżetów obronnych na poziomie zobowiązań NATOwskich. Jedyną rzeczą, jakiej możemy się spodziewać, to koordynacja niektórych działań wojennych. Właśnie to teraz następuje, natomiast na poziomie ujednolicenia standardów prawnych w ramach Unii Europejskiej, państwa członkowskie do tego momentu nie potrafiły uchwalić przepisów, które by im umożliwiały sprawne prowadzenie wspólnych ćwiczeń – odpowiada Krzysztof Bosak Włodzimierzowi Czarzastemu.

Konfederacja, lewica i antyfaszyzm

Wspólna europejska armia w oczach polityków Konfederacji to marzenie lewicy, które nie jest w stanie się ziścić. Bosak zwraca się do Czarzastego, który enigmatycznie mówił o jakichś partiach faszystowskich. Jest to typowe dla lewicy, żeby stosować taką retorykę antyfaszyzmu. Jedna prawda jest taka, że żadnej partii o takim profilu nie ma w Parlamencie Europejskim.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 109

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz

Czarzasty… Co się Tobie przytrafiło w życiu? Kto tak bardzo Cię skrzywdził, że teraz płoniesz żądzą zemsty…? Nienawiść do prostego ludu zalewa Ci serce i już brakuje Tobie współczucia i miłości. Ja tylko pytam: „Dlaczego?”
Mógłbym tu wypisać wszystkie niecenzuralne epitety i wylewać swoją żółć, ale ja tylko pytam Ciebie „Dlaczego?” Czym ci wszyscy ludzie zawinili wobec Ciebie, czym zawinili wobec rządu? Czy za garść srebrników tak łatwo jest zamordować już nie jednego człowieka, ale miliony, a może miliardy? Żal mi tych dusz, które kiedyś staną przed Stwórcą i będą próbowały wytłumaczyć, dlaczego zrobiły to, co zrobiły… Tych srebrników ze sobą nie zabierzesz, a Twoim spadkobiercom przyniosą tylko wstyd i hańbę! Wspomnij Hitlera i pomyśl tylko, jak szczęśliwe byłyby jego dzieci, gdyby je miał…
Te zbrodnie kiedyś wyjdą na jaw, a kiedy to nastąpi wszyscy będą zrzucać winę na tych nad sobą, jak podczas Norymbergi. Czy wtedy też powiesz, że nie wiedziałeś, że wypełniałeś tylko rozkaz? Doprawdy sądzisz, że ktoś w to uwierzy…? Przykro mi, że tak Cię skrzywdzono. Nikt na to nie zasługuje. Ani, jako dziecko, ani jako dorosły…

Jan

No i znowu można tylko podziękowac Mazowieckiemu za grubą kreskę. Mieli bysmy teraz spokój z czerwoną pajeczyną a tak zostal wrzód. Ale dziwi mnie że jeszcze są tacy co popierają lewactwo.

Wkurzony

Czarzasty, typ z aspiracjami na zarządcę folwarku zwierzęcego. Jak śmie nawet w zamyśle podnosić łapy na ludzi tymi planami przymusu i nadzoru. Jego wywody przypominają żywcem gderanie gromady starców oderwanych od racjonalnego rozumowania, przerażonych chwytliwymi nagłówkami prasy covidowej. Precz z takimi okazami z życia publicznego w trybie natychmiastowym, bo nie daj Boże żeby zaczęli układać nam życie! Podobne chore pomysły może sobie realizować w domowej hodowli białych myszek, o których zapewne wie całkiem sporo.

Agnieszka

Nic nie wynika z waszej gadki. To jest wszystko na zasadzie,, jedna Pani drugiej Pani,, Potrzebne są osoby stanowcze i konkretne, a nie ludzie, którzy tylko gadają a nie działają.

Pradawny Bóg Ra

Czarzastemu odwaliło .Ten stary tepy cwaniak ,komuch znalazł sobie nową religie cowidianizmu .Za obalanie kłamstw szczepionkowych został zabity chyba 1 znany badacz grafenu w Europie. Bo wyjaśnił prawdę co znajduje się w szczypawkach fajzera .

Mukoki

Te czerwone gnidy w rodzaju Cz. powinny wreszcie znaleźć swoje miejsce tam gdzie teraz leżą ich ofiary. Katyń, Palmiry, Piaśnica i tysiące innych takich lokalizacji to widoczny przykład lewego totalitaryzmu. Dlaczego kaci i ich następcy nie powinni teraz być tam wysłani? Zanim znowu zaczną nas mordować?

TOMEK

Cała ta lewica to jedne wielkie szambo jesteście zdrajcami jak można zmuszać ludzi do eksperymentu medycznego a tą ustawą pokazaliście swoje zdradzieckie komunistyczne socjalistyczne i satanistyczne oblicze Polacy wam tego nie zapomną

krystian

zaglosowalbym na konfederacje ale za to jak Marcina Bustowskiego wywaliliscie bo walczy o zakazanie uzywania glifosatu niestety NO WAY zdrowie na 1 miejscu

Mariusz

CZARZASTY DO PIERDLA I NA SZUBIENICĘ!