Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak w starciu z TVPiS nazywa premiera Izraela kłamcą oraz oszczercą. Nie możemy okazywać miękkości [WIDEO]

przez | 29 czerwca 2021

Bosak krytykuje premiera Izraela i mówi o negowaniu Holocaustu. Minister Lapid jest oszczercą i kłamcą – twierdzi Krzysztof Bosak z Konfederacji. Izrael chce dopisać historię związaną z Holocaustem. Lapid jest politykiem znanym z tego, że udziela antypolskich wypowiedzi. W ramach obecnej koalicji, minister Lapid jest szykowany na premiera Izraela. To nie wróży dogadaniu się w przyszłości w kwestiach związanych z II wojną światową oraz Holocaustem.

Stanowisko dyplomacji amerykańskiej jest takie, że tej ustawy w ogóle by nie było. Warto także zwrócić uwagę na reakcję Izraela. Rzeczywiście ta pozornie niewielka zmiana w kodeksie postępowania administracyjnego pokazuje, że za nią stoją ogromne interesy. Izrael reaguje agresywnie, gdyż pamięta rok 2018 i słabość polskiego rządu. Rząd ustalił ustawę i szybko się z niej wycofał.

Co z tego, że chcemy walczyć o dobre imię polskiego narodu i polskiego państwa. Jednak międzynarodowe ośrodki medialne negują prawdę historyczną i oczerniają Polskę jako państwo oraz naród.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments