Krzysztof Bosak i inflacji oraz drożyźnie

Krzysztof Bosak, Wilk: SZALEJĄCA drożyzna i PODWYŻKI! Ceny energii rosną w ZASTRASZAJĄCYM tempie! [WIDEO]

przez | 23 września 2021

W czasie konferencji prasowej Konfederacji wypowiadają się jej politycy, Krzysztof Bosak oraz Jacek Wilk. Bosak zwraca uwagę na wzrosty cen w Polsce oraz szalejącą inflację. Rośnie cena energii oraz prądu. Dramatyczne podwyżki rujnują portfele Polaków. Podcinają także korzenie polskiego biznesu. Według Bosaka rząd utracił kontrolę nad tym, co się dzieje, bowiem trudno inaczej nazwać sytuację, kiedy mamy do czynienia z podwyżkami cen nawet o kilkadziesiąt procent.

Krzysztof Bosak przedstawia kilka danych, które mówią o dramatyzmie Polaków w czasie rządów Prawa i Sprawiedliwości. Bosak mówi o gazie. Otóż Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził kolejną, trzecią już w tym roku, podwyżkę ceny gazu. Tym razem aż o 7,4 procenta dla odbiorców detalicznych. Podwyżka wejdzie w życie od października. Wcześniej weszły w życie już dwie podwyżki ceny gazu.

Rząd uzasadnia te podwyżki cen gazu wzrostem na towarowej giełdzie energii. Jednak Prawo i Sprawiedliwość samo najpierw te reguły ustanowiło, dysponując kontrolą całej infrastruktury przesyłowej, a także państwowego koncernu odpowiedzialnego za dostarczanie Polakom gazu. Rząd kontroluje także krajowe złoża gazu oraz zarządza zakresem ich wydobycia. Sytuacja, jeśli chodzi o wzrosty cen w Polsce, z każdym dniem wydaje się być coraz gorsza. Wszyscy Polacy odczujemy te podwyżki cen. Tak wyglądają rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments