Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak: WOTUM NIEUFNOŚCI dla ministra CZARNKA – Dość LEWACTWA w szkołach! [WIDEO]

przez | 22 lipca 2021

Polityk Konfederacji Krzysztof Bosak zwraca się do ministra Czarnka i mówi do niego, że jest konserwatystą, co jest dobrą wiadomością, jednak minister zasługuje na krytykę. Czarnek jest ostro atakowany w Sejmie przez Platformę oraz Lewicę. Według Bosaka, minister Czarnek zasługuje na krytykę nie za to, co mówi, lecz za to, co robi oraz za to, czego nie robi.

Wobec tego musimy przyjrzeć się kilku szczegółom. W kwestii wolności akademickiej mamy do czynienia z panoszeniem się lewicy na uniwersytetach. Debaty są blokowane, powołani na wniosek ministra Murcka są tak zwani pełnomocnicy do spraw równego traktowania. Krzysztof Bosak odnosi się także do kwestii związanych ze szkołami chrześcijańskimi, konserwatywnymi, mającymi inny program niż szkoły poprawnie polityczne. W tym wypadku rodzice podwójnie płacą za edukację swoich dzieci. Raz w podatkach i raz w czesnym.

Bosak zdecydowanie punktuje ministra Czarnka, jak i cały rząd Zjednoczonej Prawicy. Stanowcza reakcja Konfederacji ukazuje to, jak działają rządzący Polską i co robią źle.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *