wotum nieufnosci krzysztof bosak

Krzysztof Bosak: Wotum NIEUFNOŚCI dla Ministra Rolnictwa Grzegorza Pudy – WSTYD, proszę USTĄPIĆ!

przez | 16 września 2021

Krzysztof Bosak do Ministra Rolnictwa: WSTYD! Mówcie rolnikom prawdę! Proszę USTĄPIĆ! Jest Pan pozbawiony honoru! Krzysztof Bosak z Konfederacji ostro krytykuje Ministra Rolnictwa Grzegorza Pudę. Zaczyna od pytania, czy minister pamięta zdjęcie, które zostało wykonane tuż po przegłosowaniu przepisów „piątka dla zwierząt”. Jest to piątka przeciw rolnikom. Minister Puda jest na tym zdjęciu na tle aktywistów, którzy zwalczają polskie hodowle oraz polskich rolników. Jest to wręcz skandal i musimy na to zdjęcie zwrócić uwagę.

Przeszły przepisy, które uderzają w polskich rolników. Nie ma na to zgody Konfederacji. Minister Puda niszczy polski sektor hodowlany, polski sektor przetwórstwa mięsa, produkcję rolną w obszarze zwierząt futerkowych. Bosak mówi, że minister Puda był z tego zadowolony.

Minister Ardanowski był przeciwny temu, gdyż chciał móc spojrzeć w twarz polskim rolnikom i się temu sprzeciwiał. Wobec tego musiał odejść. Kaczyński wybrał nowego Ministra Rolnictwa. Według Bosaka pan Puda jest pozbawiony honoru. Rolnictwo w Polsce jest w złym stanie i jest niszczone.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments