Krzysztof Bosak protest przed Sejmem

Krzysztof Bosak: Wystąpienie na Proteście pod Sejmem „STOP SEGREGACJI SANITARNEJ” [WIDEO]

przez | 19 września 2021

Krzysztof Bosak mówi o oddolnym ruchu, jaki powstał w Polsce, aby chronić wiele różnych instytucji, które muszą działać w oparciu o prawo. Niestety z tym w ostatnim czasie nie jest najlepiej, dlatego poseł Konfederacji wprost mówi o tym, że oni muszą wziąć na poważnie to, czego żąda w Sejmie nie tylko Konfederacja, ale także wielu obywateli polskich. Bosak nie zgadza się z tym, co czyni Prawo i Sprawiedliwość. Jest to w pewnym sensie kpina ze społeczeństwa polskiego i na to nie ma zgody Konfederacji.

Bosak mówi także o tym, jak wiele osób podchodzi do niego i mówi jak ciężko żyje się obecnie w Polsce. Sytuacja nie jest najlepsza. Prawo i Sprawiedliwość robi co chce, nie licząc się z obywatelami. Także służby mundurowe nie są zadowolone z obecnej sytuacji. Wobec tego musimy sprzeciwić się działaniom i decyzjom, jakie podejmuje partia rządząca.

Bosak wypowiada się także o segregacji sanitarnej. Konfederacja nie zgadza się na to. Niestety jesteśmy karmieni propagandą medialną, która wmawia nam, że szczepionki są skuteczne oraz bezpieczne i że powinniśmy nosić maseczki. Osoby, które nie chcą się zaszczepić, są stygmatyzowane. Tak nie może być dłużej!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments