Krzytof Łuksza segregacja sanitarna

Krzysztof Łuksza: SEGREGACJA sanitarna coraz bliżej! AWANTURA w Sejmie! Horban chce PRZYMUSZAĆ do szczepień! [WIDEO]

przez | 14 stycznia 2022

Ustawa segregacyjna dostała zielone światło od Komisji Zdrowia – mówi Krzysztof Łuksza, w przeglądzie prasy. Pod sejmem były protesty w tej sprawie, jednak nie przyniosły skutku. Sejmowa Komisja Zdrowia rozpatrzyła i pozytywnie zaopiniowała projekt ustawy o weryfikacji covidowej. Ma trafić do drugiego czytania.

Skandal za skandalem

Została zmieniona nazwa projektu na „projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość wykonywania działalności w czasie epidemii COVID-19”. Odrzucono poprawkę posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który zaproponował, by projekt nosił nazwę: „projekt ustawy o zaprowadzeniu apartheidu sanitarnego w outsourcingu pracodawców”. Przyjęto natomiast poprawkę posła Czesława Hoca (PiS) m.in. zakładającą, że testy na covid, o których mowa w projekcie, będą finansowane ze środków publicznych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Walery

Przed testem nalezy jame nosowa i usta przeplukac roztworem octu jablkowego. To daje ilus tam godzinna gwarancje ze test nic nie pokaze.

A Horban doprasza sie o scenariusz ktory usunal z obiegu adamowicza z Gdanska. Sposob na pewno prymitywny ale tez skuteczny. Pozniej przyjdzie kolejka na innych naganiaczy do scypionkowego samobojstwa.Nozy ci w Polsce dostatek.