Kwarantanna to WIĘZIENIE bez wyroku i prawa do obrony! Konferencja Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna [WIDEO]

przez | 10 grudnia 2021

Konferencja Konfederacji Korony Polskiej. Tutaj porusza się niezwykle ważne tematy. Podejmujemy kolejną ważną kwestię. Chodzi o problem bezprawności, bezsensowności oraz szkodliwości aresztu domowego, zwanego dla niepoznaki kwarantanną. Tak zwane nałożenie kwarantanny stało się dzisiaj dla władz w Polsce bardzo wygodnym narzędziem tresury. Za pomocą tego narzędzia, niczym za przyciśnięciem czarodziejskiego guzika, władza może kogoś wyłączyć z normalnego funkcjonowania, albo łaskawie na nie zezwolić.

Kwarantanna to więzienie. Demagogia

– Wszystko to odbywa się pod płaszczykiem, pod demagogicznymi sloganami, rzekomej dbałości o naszą wolność, o nasze zdrowie. Zaznaczamy, że tak zwana kwarantanna, ten areszt domowy, jest wbrew obowiązującemu prawu z pogwałceniem wszelkich wolności.

Co czeka chorych na Covid-19?

– Oczywiście w myśl zasad, które są niepisane, gdzie jedynym przemienieniem w więzionego jest zaledwie podejrzenie choroby. Jedynym dowodem w sprawie jest wątpliwy, loteryjny test na Covid-19. W tej sytuacji niezawisłym sędzią jest sam poważny urzędnik SANEPID-u. Oczywiście to wszystko odbywa się bez prawa do obrony, bez możliwości prawa do powołania świadków, rzeczoznawców, ekspertów. Nie ma także możliwości prawa do odwołania się od tego wyroku.

Rzekomo chodzi o nasze wspólne. Niestety władza w Polsce nie zna najnowszych badań naukowych. Lockdowny i kwarantanny są bezsensowne. Sam minister Niedzielski to potwierdza. Fakty przeczą politycznym teoriom. Tym gorzej to przecież dla faktów. Teraz liczy się przede wszystkim religia, ale nie chodzi o zaściankowe chrześcijaństwo. Chodzi o nową religię, o indoktrynację, o inwigilację oraz o izolację. Wszystko niby po to, by żyło się lepiej… oczywiście nam wszystkim.

Wkrótce miną dwa lata od momentu ogłoszenia tak zwanej pandemii koronawirusa. Żyjemy obecnie w Matrixie. Była mowa o nielegalności tych wszystkich działań, które określa się mianem kwarantanny lub izolacji domowej. Wszystko sprowadza się do tego, że jest to forma tresury społecznej.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 112

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś

Brytyjski zespół składa skargę na przestępstwa przeciwko ludzkości do Międzynarodowego Trybunału Karnego.
Skarga została wniesiona do Prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego w dniu 6 grudnia 2021 r. przez zespół z Wielkiej Brytanii w imieniu osób zarzucających przestępstwa popełnione przez brytyjskich urzędników rządowych i światowych przywódców różnych naruszeń Kodeksu Norymberskiego, przestępstwa przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji popełnione przeciwko narodom Wielkiej Brytanii.
W ramach skargi zespół argumentuje, że „ na podstawie obszernych roszczeń i załączonej dokumentacji oskarżamy osoby odpowiedzialne za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji w Wielkiej Brytanii, ale nie tylko w tych krajach”.
W ramach skargi zespół argumentuje, że „ na podstawie obszernych roszczeń i załączonej dokumentacji oskarżamy osoby odpowiedzialne za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji w Wielkiej Brytanii, ale nie tylko w tych krajach”.
https://dailyexpose.uk/2021/12/10/uk-team-file-complaint-of-crimes-against-humanity-with-the-international-criminal-court/