pałgan izabela

Lekarka, specjalistka pediatrii: W zeszłym roku na moim oddziale na COVID chorowało jedno DZIECKO!!! Jedno!!! [WIDEO]

przez | 28 września 2021

Dr Izabela Pałgan jest pediatrą i mówi, jak wygląda sytuacja w szpitalach oraz dlaczego nie powinniśmy szczepić dzieci. Nie ma badań na temat szczepień dzieci, więc jest to bardzo ryzykowne. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, gdyż wielu osobom, również politykom, zależy na tym, aby jak najwięcej osób było zaszczepionych. Musimy jednak ostrożnie podchodzić do tych kwestii, żeby nikomu nie zaszkodzić.

– Od dwudziestu lat pracuję z dziećmi jako pediatra i jest zdruzgotana tym, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Od półtora roku pandemii w moim oddziale pediatrycznym dziecko chore na COVID było jedno. W ubiegłym roku chorych dzieci było bardzo mało. Te dzieci nie chodziły do żłobka, do przedszkola, do szkół. Wtedy obowiązywały lockdowny. Podobnie było w innych oddziałach pediatrycznych, kiedy pacjentów było rzeczywiście mniej – mówi dr Izabela Pałgan.

– W tym roku infekcji jest dużo, dzieci powróciły do oddziału, chore, które wymagają leczenia szpitalnego. Podobnie dzieje się w innych oddziałach. Jednak w ubiegłym roku część oddziałów pediatrycznych było zawieszonych albo zamkniętych, ponieważ nie było dzieci z infekcjami, ani dzieci z COVID-em – dodała dr Pałgan.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam Zabłocki

Wszyscy żyjemy wobec Prawdy Historycznej, dlatego żyjmy tak, abyśmy nie musieli zatajać tego co jest; aby Prawda i Wolność Słowa były możliwe. Bez samo-refleksji nie ma samo-korektury, dlatego proszę o tę samo-refleksję.