dr Katarzyna Ratkowska wRealu24

Lekarze i prawnicy UJAWNIAJĄ szokujące FAKTY ws. eksperymentów medycznych na niemowlętach!? [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Czy koncerny farmaceutyczne łamią Konstytucję oraz czy eksperymentują na dzieciach? Warto przypomnieć interwencję poselską, w której brały udziały takie osoby, jak: dr Katarzyna Ratkowska, poseł Grzegorz Braun oraz dziennikarz Jan Pospieszalski. W telewizji wRealu24 wypowiada się dr Ratkowska, która mówi, że media głównego nurtu są dla takich osób, jak ona, zamknięte i nie mówią nam prawdy. Jest to wręcz szokujące i nie ma na to zgody, dlatego musimy mówić prawdę o koronawirusie, szczepionkach oraz p(l)andemii.

Dr Ratkowska ma informacje na temat dzieci od 3 miesiąca życia, na których prowadzone są eksperymenty medyczne w Rzeszowie. Jest to sprawa absolutnie skandaliczna. Jest to także największa afera, jaka ma miejsce w Polsce do czasu drugiej wojny światowej. Takie zdanie ma pani dr Ratkowska. Musimy zatem zareagować.

Według lekarki wirus SARS-Cov-2 niemowlętom oraz dzieciom nie zagraża. Jeżeli zdarzy się, że dzieci złapią tego wirusa, to ich układ immunologiczny doskonale sobie z tym wirusem radzi. Takie są fakty. Dzieci zdobywają naturalną odporność. Zgony na Covid u dzieci są blisko zera. Według statystyk zdarzają się raz na milion do nawet raz na cztery miliony.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 53

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gość niedzielny

Przeczytajcie dokładnie do czego prawdopodobnie przygotowują się korporacje po mutacji wirusów wywolanych wadliwymi szczepionkami. Chyba po nich. Ale ten punkt nie został dodany bezmyślnie. https://aws.amazon.com/service-terms/. Przeczytaj punkt 42.10. „Dopuszczalne użycie; Systemy zagrażające bezpieczeństwu. Korzystanie z materiałów tartaku musi być zgodne z warunkami Polityki użytkowania AWS. Materiały tartaczne nie są przeznaczone do użytku w obliczu zagrożenia życia lub bezpieczeństwa, np. w obsłudze sprzętu medycznego, zautomatyzowanych systemów transportowych, pojazdów autonomicznych, statków powietrznych lub kontroli ruchu lotniczego, obiektów nuklearnych, załogowych statków kosmicznych lub zastosowań wojskowych w połączeniu z walką na żywo. Jednak to ograniczenie nie będzie miało zastosowania w przypadku wystąpienia (poświadczonego przez Centrum Kontroli Chorób Stanów Zjednoczonych lub organ zastępujący) szeroko rozpowszechnionej infekcji wirusowej, przenoszonej przez ukąszenia lub kontakt z płynami ustrojowymi, powodującej reanimację ludzkich zwłok i próby konsumpcji żywych ludzkich ciał, krwi, mózgu lub tkanki nerwowej i prawdopodobnie prowadzącej do upadku zorganizowanej cywilizacji.” Pozdrawiam

Tomasz

Dobrze ale skoro jest tyle nieprawidłowości to co prawnicy z tym robią poza takim wystąpieniem w niszowej telewizji? Niszowej mam na myśli bez większego zasięgu. Przecież to wygląda jak bezkarne zbrodnie wojenne a my się tylko przyglądamy.

luc bull/na razie sitting/

@ Paleos–a teraz na temat virusa wypowie sie ekonomista i historyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!patrz polski????? rzad

Matrix the end

Za eksperymenty na dzieciach będą panowie „wisieć”, tzn. na język polski pójdą do więzienia. Szczęść Boże, tak nam dopomóż Bóg !

Małgorzatą Kras

ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE PROZYDOWSKIE POLIN NIKCZEMNE ZYDOWSTWO BEZ BOGA NORYMBERGA CZEKA SZATAN W PIEKLE CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD SZATANSKI POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGAWYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM DA PAN BÓG NADEJDZIE CZAS ROZLICZEŃ WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE .

MałaMi

MałaMi
Nie żyjemy w państwie prawa. Nasze działania wciąż są ignorowane przez władze. Czuję bezsenność.

Paleos

A teraz na temat wirusa wypowie się pani psychiatra…

Skm

A teraz wypowi się Mengele ekonomista…

AM

Skoro inni wsadzili głowę w piasek to wypada podziwiać odwagę- lekarza. Osyatnio celebryci i aktorzy bywają ekspertami w medycynie i to nie przeszkadza ? ….Dziwny jest ten świat….

Kamil

A teraz na temat kobiety która ma odwagę wypowiadać się na dowolnie przez siebie wybrany temat wypowiedziało się coś nazywające się paleos