Hodgson

Australijka relacjonuje pobyt w obozie COVIDOWYM! – To nieludzkie, co oni robą z człowiekiem! [WIDEO]

przez | 11 grudnia 2021

– To okropne uczucie. Czujesz się jak w więzieniu. Czujesz się, jakbyś zrobił coś złego – to nieludzkie, co oni robią. Jesteś tak mały, po prostu cię obezwładniają. Jesteś niczym. To jest coś takiego: „robisz, co każemy, albo będziesz miał kłopoty. Zamkniemy cię na dłużej.” Nawet mi grozili, że jeśli znowu to zrobię, to wydłużą mi pobyt… – mówi Hayley Hodgson.

Lockdown w Australii. Wybudujmy obozy

– Witam w UnHerd. Jestem Fredzie Sayers. Jeśli chodzi o Australię, to do niedawna ten kraj słynął głownie ze słońca oraz wyluzowanego podejścia. Cóż, od czasu uderzenia pandemii Covid, poznaliśmy nowe oblicze Australii. Ze względu na najdłuższe i najbardziej rygorystyczne lockdowny, a także restrykcje, które dotyczą podróżowania, Australia stała się książkowym przykładem tego, co się dzieje, gdy rząd zrobi wszystko, by ograniczyć statystyki covidowe.

Australia była krajem demokratycznym i staje się krajem totalitarnym

– Ich ostatnia polityka obejmuje budowę specjalnych obozów, obozów internowania covidowego, do których przenosi się ludzi zakażonych lub podejrzanych o zakażenie. Największy z tych obozów nazywa się Howard Springs. Mieści do 2 tysięcy więźniów. Jest otoczony wysokimi płotami i pilnie strzeżony na wypadek prób ucieczki. Został opisany jako „złoty standard” takich obozów, i na jego wzór buduje się obozy w całej Australii.

Tak to wygląda w Australii, czyli w kraju, który jak dotąd wiele osób postrzegało jako bardzo demokratyczne państwo. Australia dotąd kojarzyła się z wolnością i poszanowaniem praw człowieka oraz z godnością. Niestety domniemana pandemia koronawirusa sprawiła, że Australijscy politycy podejmują niezrozumiałe i nielogiczne decyzje, wprowadzając kolejne lockdowny oraz zaostrzając rozmaite restrykcje.

Niestety coraz częściej w wielu krajach dochodzi do takich sytuacji jak w Australii. Ludzie w wielu krajach świata nie godzą się na to i coraz częściej wychodzą na ulice, żeby zaprotestować. Tutaj film z protestu w Australii przeciwko wprowadzeniu lockdownu:

https://youtu.be/wnENx-7ytQo

Czy w Polsce stanie się podobnie? Niestety władze w Polsce także nie radzą sobie z epidemią.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 402

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek

gruuuubo

Look7

Obozy koncentracyjne.

Ana

To jest okropne jeśli czegoś nue zrobimy to nas czeka. Będą szczepić nas czym chcą jak psy w klatkach.

Voyager

Podobnie wprowadzano nazizm w Niemczech po 1933 czy socjalizm w Polsce po 1945. Tyle, że teraz nie wypada zabijać ludzi po lasach, czy strzelać w tył głowy gdzieś w więziennych podziemiach. Na razie…! Ale idea wygląda bardzo podobnie. Tak, też tak uważam – na naszych oczach dojrzewa nowa, totalitarna władza. Tym razem światowa władza. Niezwykłe, jak bardzo zaczyna to przypominać proroctwa z Biblii, choćby z Apokalipsy św. Jana. Przykro mi, że dożyłem w właśnie do tych czasów. Zawsze myślałem, że biblijna Apokalipsa: władza bestii, pieczętowanie znakiem bestii, ucisk i niewola – to dopiero w przyszłości. Trzeba było pilniej słuchać Pana Jezusa Chrystusa, który uprzedzał „Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.”

Grzesiek

100% prawdy, trzeba się odciąć od satanokultury, na rzecz Pana Jezusa Chrystusa, bo tylko On może nas zbawić (z Hebrajskiego uratować) od grzechu i od złego, Australia odeszła od Prawa Bożego dlatego mają już mocny, ale jeszcze nie Wielki Ucisk. Czym kraj bardziej Bezbożny i nienawrócony tym ucisk większy, dlatego i my módlmy się nawet za ten rząd bo możemy mieć jeszcze gorszy. Ci wszyscy którzy dopuszczają się tego wszystkiego mają swoje 5 minut a potem wiadomo co, dlatego i my musimy się nawrócić jeszcze bardziej abyśmy i my tam nie trafili. Z Bogiem w imię naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Adrian

Apokalipsa będzie znacznie gorsza niż to. Na razie jeszcze jest czas łaski, w którym każdy kto wezwie imienia Pana będzie zbawiony i uratowany… Tylko nie wiem jak długo jeszcze…

Jjj

Nie całe 2,5 roku do 3 lat