Lockdown w Australii

LOCKDOWNOWY terror w Australii!!! Nie będzie powrotu do NORMALNEGO życia! [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

W Australii będzie obowiązywać twardy lockdown. Rząd wprowadza także godzinę policyjną w związku z oczekiwaną kolejną falą koronawirusa. Sytuacji jest niezwykle poważna i niebezpieczna. Podają australijskie media. Niestety rząd nie bierze australijski nie bierze pod uwagę tego, że firmy chcą zarabiać na życie, a teraz będzie zamknięcie gospodarki.

Ludzie w Australii wychodzą na ulicę, żeby protestować przeciwko wprowadzenie przez rząd lockdownu. Na ulicach Australii dochodzi także do zamieszek oraz starć z policją. Policja w Australii nie radzi sobie z protestującymi przeciwko wprowadzeniu przez rząd lockdownu.

Podobna sytuacja jest z obowiązkowym noszeniem maseczek praktycznie wszędzie w Australii. To także nie podoba się wielu obywatelom Australii. Takich obostrzeń nie wprowadził jeszcze żaden kraj. Oczywiście mówi się coraz więcej o kolejnej fali zachorowań na koronawirusa, jednak czy tak drastyczne środki są koniecznie? Czy nie ma innej metody rozwiązania tego problemu?

0 Udostępnień

11 myśli nt. „LOCKDOWNOWY terror w Australii!!! Nie będzie powrotu do NORMALNEGO życia! [WIDEO]

 1. Daniel

  Lać policję bez litości…. Nie ma innego wyjścia żeby się bronić. A prawo do obrony ma każdy.

  Odpowiedz
  1. Ziz

   Popieram w 100%. Skoro oni do nich z gazem itp. To ludzie nie powinni się z nimi cackać 🤬😡

   Odpowiedz
   1. Men

    Co wprowadzają rząd światowy, obywatel ma być mięsem co pracuje dla komuchów i korporacji. Przecież Hitler przy nich to harcerzyk!

    Odpowiedz
 2. Jaro

  Wzięli kasę od gangsterów typu Gatesa, to teraz mają rozwolnienie i będą robić wszystko, ażeby pokazać że są wiernymi psami swoich panów. Szykujcie się ludzie. Róbcie zapasy, zbrójcie się i szykujcie miejsca do potencjalnej ewakuacji, z dala od większych ośrodków miejskich. To nie są żarty. To psychopaci, którzy po trupach będą dążyć do celu…

  Odpowiedz
 3. Matrix the end

  Chyba w tej Australii jest główna siedziba tej PLANDEMII. Taka covidowa pocztówka dla całego świata jak można trzymać za mordę niewolników.

  Odpowiedz
 4. Michal

  31.08.2021 czyli jutro o 9am lokalnego czasu truckersi w Australii zablokuja cały kraj stanie wszystko. Jak sami mówią chcą lockdown to będą mieli twardy lockdown. Celem jest obalenie rządu przez wymuszenie tej decyzji na lokalnych gubernatorach.

  Odpowiedz
 5. Wojtas

  Mnie tylko zastanawia czemu wszędzie ta policja to takie posłuszne pieski. Przecież oni też źle przeżywają ta pandemię i nie muszą wykonywać wszystkich rozkazów by karać bezpodstawnie ludzi którzy chcą tylko wolności ..

  Odpowiedz
 6. Hateislam

  Niedzieldki, morawiecki I reszta skur..zydow mozecie mnie I Moja rodzine pocalowac w odbyty.Nigdy wam zydowskie bagno sie nie podporzadkujemy WY miekkie obrzezane chuje.Szczepi, szczeoi,szczepic sie I swoje bachory zydowskie scierwa.Wypier..z Polski

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *