Sklepowicz u Roli

Masowe pozwy ws. SZCZEPIEŃ w Polsce? Mateusz Morawiecki PRZERAŻONY! Simon ATAKUJE Polaków! [WIDEO]

przez | 16 września 2021

Marcin Rola mówi o tym, że niedawno miał miejsce marsz dla życia. Jest to bardzo ważna kwestia, której nie możemy lekceważyć, gdyż chodzi o tutaj i ludzkie życie, o życie Polaków. Musimy powiedzieć „NIE!” lewackiej ideologii. Nie ma zgody na aborcję. Chcą nam ograniczyć rolę rodziny. Rodzina jest podstawową komórką społeczną. Kto chce zrobić zabobon oraz coś niemodnego? Bądźmy razem na marszu dla życia.

W Sejmie będzie głosowanie odnośnie zbrodniczej ustawy 1449. Pokażmy nasz sprzeciw. Nie możemy dać się sprowokować. Mamy informację, że będzie cała masa prowokatorów i wszystko na to wskazuje, że może do takich prowokacji dojść. Marcin Rola nas przed tym ostrzega. Rola dziękuje także za ciepłe słowa odnośnie jego bloga.

Co natomiast czeka nas w sprawie szczepień? Czy możemy już mówić o przymusie szczepień? Co szykuje dla nas rząd premiera Mateusza Morawieckiego? Czy to nie jest przerażające? Prawo i Sprawiedliwość kompletnie nie radzi sobie z rzekomą pandemią koronawirusa. Przymus szczepień, zamykanie gospodarki? To nie jest właściwa droga do rozwiązana tych problemów.

0 Udostępnień

7 myśli nt. „Masowe pozwy ws. SZCZEPIEŃ w Polsce? Mateusz Morawiecki PRZERAŻONY! Simon ATAKUJE Polaków! [WIDEO]

 1. Dota

  Bedą prowokacje żeby nadal mówić o nieobliczalnych antyszczepionkowcach, dyskredytować na każdym kroku, ale też niestety pan Braun, którego ceniłam za jego wkład i pracę odnośnie prawdy itd. popełnił karygodny błąd swoim wystąpieniem /będziesz pan wisiał/ i daje to do rąk przeciwnikom poważny argument….nie tędy droga, potrzebny jest w tym wszystkim spokó, j merotyczna, dowodowa prawda, a tak kto będzie słuchał po takim wystapieniu, szkoda….

  Odpowiedz
  1. Grzegorz

   Jeszcze nie zszedł z mównicy, a już wyśmiewano jego „szczęść Boże”. Niestety trzy słowa za dużo podważyły wiarygodność jego chrześcijańskich wartości. Cóż, musi to odpracować.

   Odpowiedz
  2. Mirosław

   Zdecydowanie nie zgadzam się z Pani wypowiedzią. Wymowa ponad 100 tys. niepotrzebnych, zupełnie niedorzecznych zgonów Polaków, do których doszło w wyniku bezdusznych (a na pewno bezsensownych) rozporządzeń tzw Ministra Zdrowia jest dla mnie wystarczającym w pełni argumentem uprawniającym do użycia słów wypowiedzianych przez p. Brauna. Jak długo mamy bać się wypowiadania prawdy w tak dramatycznej sytuacji demograficznej narodu polskiego? Dość już kunktatorstwa i oglądania się na tzw „poprawność polityczną”. Oponenci posuwają się do dowolnego szafowania życiem innych ludzi. W tej sytuacji nie wolno milczeć i udawać, że ta sytuacja jest OK. Nie bójmy się własnego cienia! Cóż znaczy argument o „dawaniu przeciwnikom oręża” wobec tych niepotrzebnych śmierci? Jeżeli dotychczas do sumienia tych „przeciwników” nie dotarła świadomość nieodwracalności zdarzenia, jakim jest śmierć człowieka, to należy tym sumieniem wstrząsnąć w każdy możliwy sposób. Innej drogi nie widzę.

   Odpowiedz
 2. KK

  A tymczasem w Katowicach segregacja sanitarna . Wstęp do strefy kibica przy Spodku tylko dla zaszczepionych, już nawet ozdrowieńców i przetestowanych nie wpuszczą.

  Odpowiedz
  1. Don

   Jakies video, dowody zdjecia, nagrania. Twój komentarz musi zostać poparty źródłem inaczej bedzie traktowany jak fake news

   Odpowiedz
 3. Piotr

  Stawianie Pazury i Lewandowskiego w jednym szeregu świadczy o braku wiedzy albo uposledzeniu umysłowym panie Marcinie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *