Ogromne protesty w Belgii

MASOWE wyjścia na ulicę i BITWY z Policją! Tak wyglądają protesty PRZECIWKO koronarestrykcjom! [WIDEO]

przez | 21 grudnia 2021

Ogromne protesty w Belgii przeciwko wprowadzeniu zaostrzonych restrykcji jakie dotyczą Covid-19. To szykuje rząd belgijski dla swoich obywateli. W czasie protestu doszło między innymi do starć z policją. Na manifestacji pojawiło się wiele osób, które nie są niezadowolone z tego, co chce wprowadzić rząd. Początkowo wszystko przebiegało pokojowo. Osoby protestujące manifestowały swoje niezadowolenie. Były transparenty z napisami „wolna strefa”, „wystarczy” czy też „miałem już swoją uczciwą dawkę”. Wszystko to miało związek z wyrażeniem niezadowolenia przez mieszkańców Belgii w związku z obowiązkiem szprycowania.

Ogromne protesty w Belgii. Obowiązek szczepień

Protestowali także pracownicy belgijskiej służby zdrowia. Ci będą mieli od 1 stycznia okres trzech miesięcy na zaszczepienie się przeciw Covid-19. Jeśli tego nie zrobią, to stracą pracę. Wobec tego wprost musimy już powiedzieć o przymusie szczepień w Belgii. To budzi ogromne niezadowolenie oraz prowadzi do tak zdecydowanych protestów społeczeństwa.

Manifestacje w Belgii i starcia z policją

W czasie protestu doszło także do aktów przemocy. Dochodziło także do kontroli prewencyjnych, a policja wyraźnie zaznaczyła swoją obecność. Niestety do takich zdarzeń dochodzi także w wielu innych krajach. Ludzie mają dosyć tego Covidoszaleństwa i stanowczo mówią „Nie!” wobec decyzji i działań, jakie podejmują rządy danych państw.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 178

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna

Proszę zwracać uwagę na poprawność pisania, ilość powtórzeń i błędów aż razi.

kjkhjjh

przygladajcie sie dokladnie jak dziala policja, jakie ma luki w opancerzeniu.. Wydaje sie ze jedynie bron kluta w twarz, szyje, ew koktajle molotowa badz sprzet o bardzo duzej masie ktora moze powalic na ziemie. Ten syf dojdzie do nas, nie łudźcie sie ze nie

fred

Ten syf musi się doczekać storpedowania.

Last edited 1 miesiąc temu by fred
Kat

A u nas polinskie odmuzdzone kreatury atakują markieta z smieRdzionką.Widac różnice między polinskim budystanem a cywilizowanymi krajami.

Grześ

Kiedyś były koktajle Mołotowa dzisiaj są komóreczki w dłoniach, ach ten postęp .