Melissa Ciummei

Melissa Ciummei bez ogródek o przyszłości, jaką naszym dzieciom chcą zgotować elity – napisy PL [WIDEO]

przez | 17 grudnia 2021

– Melissa Ciummei, witaj w naszym programie. Dzięki za przybycie. Niedawno byłaś gościem programu „Okrągły Stół Ikonoklastów” i to co tam powiedziałaś wprawiło wszystkich w osłupienie. Mieliśmy ogromny odzew od naszych widzów. Ludzie bardzo chcą dowiedzieć się więcej o tym, o czym wtedy mówiłaś. Kluczowe przesłanie twej wypowiedzi dotyczyło Paszportów Szczepionkowych. A więc, o co w tym chodzi? – pyta pani redaktor.

Melissa Ciummei o paszportach szczepionkowych

– To nie są paszporty szczepionkowe. To platforma danych. To Paszporty Dostępu do Społeczeństwa. Nie stoi za nimi żaden medyczny powód. Gdybym 2 lata temu powiedziała ci: Rząd planuje wstrzyknąć każdemu chip, umieścić na nim wszystkie twe dane medyczne i finansowe. To będzie twój nowy identyfikator, poprzez który będą mogli cię kontrolować lub wyłączyć ze społeczeństwa. Najlepiej połączyć go z tatuażem kwantowym, aby mogli zdalnie podawać ci leki – odpowiada Melissa Ciummei.

Melissa Ciummei o covidowym szaleństwie

– To brzmi absolutnie szalenie. To jest droga, którą teraz podążamy. Tu chodzi o reset finansowy. Waluta fiducjarna zawiodła, jak każda inna w historii. I aby utrzymać się przy władzy, oni potrzebują nowego systemu finansowego. To dlatego każdy, bez wyjątku, musi dostać jeden z tych Paszportów. To stąd ta desperacka presja, by absolutnie każdy się zaszczepił – ocenia sytuację Melissa Ciummei.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 265

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dzichu

Będą podawać ci leki 😂💉 takie kity moz cię sobi wciskać babci i dziadkowi to nie będą leki tylko smiercionki

Pawel

Jesli 80% stanowisk do 20 dolarow za godz do 2030 i ma byc zlikwidowana zastapiona robotami i darmowa pensja dla nich to wszyystkie puzle zaczynaja sie ukladac.poco im placic szczepionka i do piachu.bil geits powiedzial ze jak sie zaszczepi 7miliardow ludzi to ok 2 miliardy kaput.i wszystko jasne