Covid w Izraelu

Miały być 2 dawki, teraz są 3, a w Izraelu zaraz będą 4! Kiedy to szaleństwo się skończy!? [WIDEO]

przez | 13 września 2021

Właśnie władze medyczny Izraela zatwierdziły, że konieczne będzie podawanie trzeciej dawki szczepionki, żeby poradzić sobie z COVIDem. Trzecia dawka ma być aplikowana wszystkim osobom, które ukończyły dwunasty rok życia oraz nie otrzymały drugiej dawki pięć miesięcy wcześniej. Izrael często podawany jest jako przykład tego, jak wiele osób tam się zaszczepiło oraz jak świetnie radzi sobie to państwo w walce z koronawirusem.

Jedna czy tak jest rzeczywiście? Coraz więcej głosów „eksperckich” mówi o przymusie podawania czwartej dawki szczepionki. Ma to wynikać między innymi z tego, że pojawił się nowy wariant koronawirusa o nazwie Delta.

Nowe zasady dotyczące szczepień mają wejść w życie natychmiast. Sam premier Izraela  Naftali Benet powiedział, że jest to przywilej, jakiego nie ma żadne inne państwo. To właśnie w Izraelu, jako pierwszym kraju na świecie, zaczęto podawać trzecią dawkę szczepionki. Na początku aplikowano ją osobom, które mają więcej niż sześćdziesiąt lat. Następnie ten wiek był stopniowo obniżany.

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Miały być 2 dawki, teraz są 3, a w Izraelu zaraz będą 4! Kiedy to szaleństwo się skończy!? [WIDEO]

 1. Alien

  Plan 3 wojny jednak aktualny…choć nie wygląda ona standardowo….List Alberta Pike;a to opisuje w 100%….Dwie religie muszą zniknąć….czyli się same wytępić….No i mamy Jude i Muzułmanów….

  Odpowiedz
 2. Czak Noris

  Skończą się dawki jak zgodzisz się na czipa w dupie, który będzie cię monitorował dla twojego dobra oczywiście i abonamencik będziesz płacił co miesiąc korporacjom.

  Odpowiedz
 3. Adam W.

  Skoro dwie dawki nie pomagają, A propaganda mówiła, że jest skuteczna szczepionka w 95 % ,to po co trzecia dawka równie nie skuteczna. Jak to rozumieć. Można dla przykładu zrozumieć to odwrotnie ,że skoro dwie dawki za mało zabiły ludzi to trzeba zastosować kolejne aż do skutku.

  Odpowiedz
 4. Ewelin

  To nowe zjawisko – Samoholokaust?Nowojorska „elita” chce pozbyć się „gorszych” rodakow, jak to już wcześniej robili..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *