Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak nie ma LITOŚCI dla nikogo! To są PASOŻYTNICZE wszy!!! [WIDEO]

przez | 8 sierpnia 2021

Kołodziejczak wprost atakuje polityków partii rządzącej, mówiąc że bawią się, balują i żrą za nasze. Według lidera AGROunii: „Te pasożytnicze wszy dorabiają się na naszej pracy. To właśnie my ich utrzymujemy. 2 miliardy na telewizję można dać. Cóż to jest w porównaniu do 200 milionów na rolnictwo. „Nowy Ład” to bezsens. Wmawiają nam, że chcą zmienić Polskę na lepsze. Jednak tego nie robią. Robią dokładnie na odwrót.”

Kołodziejczak dosadnie krytykuje partię rządzącą i pyta się, gdzie są wolne media, które powiedzą prawdę o Polsce. Obecna TVP to tuba propagandowa. Te parlamentarne wszy przyznały sobie podwyżki. Jeżeli należą się podwyżki, to zdecydowanie dla pielęgniarek i innych ważnych i pożytecznych zawodów.

Według Michała Kołodziejczaka politycy nic z nas sobie nie robią. Lider AGROunii mówi wprost, że prezydent Andrzej Duda oszukał nie tylko rolników, ale także wielu Polaków. Nie ma zgody AGROunii na sytuację panującą w Polsce. Krytyka spotyka również ministra rolnictwa. Te 200 milionów złotych do państwa dla rolników to jest nic. Potrzeby są większe oraz są inne.

Produkcja jest strategicznym elementem polskiej gospodarki. Wsparcie dla rolników jest znikome, ale na podwyżki dla posłów pieniądze się znalazły. Obsługa telewizji publicznej sięgnęła zenitu. Nie ma tam prawdy, jest za to propaganda.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kat

100/100

Pradawny Bóg RA

Ma święta rację

Hanka

Gdzie Konfederacja…