lekarz Mikołajewska i Norkowski o szczepieniach

Mikołajewska i Norkowski: Plandemia C-19 to dopiero początek? Od restrykcji po respirator! Lekarze UJAWNIAJĄ PRAWDĘ! [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Czy mamy do czynienia z pandemią czy z plandemią koronawirusa? Warto odnieść się do słów Billa Gatesa, który powiedział, że koronawirus to dopiero początek. Lekarz Danuta Mikołajewska jest autorką książki „Plandemia Covid-19” i ostrzega nas przed tym, że żyjemy w czasach strasznej dezinformacji. Media głównego nurtu manipulują nami. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą i posłusznie słuchają tego, co główne media oraz większość polityków nakazuje nam robić.

Dzisiaj w przekazie publicznym dominuje propaganda nad informacją. Wystarczy zaburzyć proporcje liczbowe, aby uzyskiwać efekty zgodne z założeniami podmiotu dezinformującego. O tym mówi dr Mikołajewska, która nie zaprzecza temu, że koronawirusa nie ma, gdyż jest. Wszyscy mamy tego świadomość. Jednak media wyolbrzymiają sytuację i nie mówią nam prawdy. Według lekarki pandemię wprowadzono w oparciu o kryteria polityczne, a nie merytoryczne. Niestety większość osób, również Polaków, nie przyjmuje tych faktów oraz argumentów do wiadomości. Te osoby wolą tkwić w niewiedzy oraz posłusznie stosują się do zaleceń oraz nakazów polityków.

O co zatem w tym wszystkich chodzi? Otóż chodzi o zastąpienie tej terapii powszechną wakcynacją. Rządy w wielu krajach, także w Polsce, przymuszają nas do szczepień. Jednak oficjalnie nie mówią o przymusie szczepień, lecz wiele osób, które nie chcą się zaszczepić, mogą mieć utrudnione funkcjonowanie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 49

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luc bull/na razie sitting/

Za tym wszystkim stoja potezne sily —-neomarksistow i neonazistow.Mala ale potezna mniejszosc -starszych i madrzejszych-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leoś777

To ich ostatni zryw. Dostają MEGA sraczki, bo tak naprawdę na świecie dzieje się mnóstwo pozytywnych rzeczy a ludzie się konsolidują i emanują pozytywną energią. Prawo Naturalne zaczyna pomału dochodzić do głosu, zatem gadzie bandziory mają parę lat, by móc wprowadzić tutaj zamordyzm. Ale im się nie uda. Już nie…

Potwory nam to robią

Daj Boże!!!!!

Stan

Do dzis w polskim kosciele w London Kanada na zapisy, 2metry odleglosci i w KAGANCACH!!!!! Polski biskup poddal sie totalnie, czy juz tak zostanie???

Ewa modra

Dlaczego poprostu tego Billa G. nikt nie załatwi? Przecież to tylko jeden człowiek stary idiota!

zleceniodawca

Dorzucę się na patronite… Załatw gościa… Przy okazji Mateusza i resztę cweli.. dorzucę się

Jerzy

Ten Gates to tylko ,,pionek” – światem rządzą ,,banksterzy” Rockefeller i Rotschild – to oni zaplanowali depopulację .Pionki są tylko kamuflażem .