lekarz Mikołajewska i Norkowski o szczepieniach

Mikołajewska i Norkowski: Plandemia C-19 to dopiero początek? Od restrykcji po respirator! Lekarze UJAWNIAJĄ PRAWDĘ! [WIDEO]

przez | 23 września 2021

Czy mamy do czynienia z pandemią czy z plandemią koronawirusa? Warto odnieść się do słów Billa Gatesa, który powiedział, że koronawirus to dopiero początek. Lekarz Danuta Mikołajewska jest autorką książki „Plandemia Covid-19” i ostrzega nas przed tym, że żyjemy w czasach strasznej dezinformacji. Media głównego nurtu manipulują nami. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą i posłusznie słuchają tego, co główne media oraz większość polityków nakazuje nam robić.

Dzisiaj w przekazie publicznym dominuje propaganda nad informacją. Wystarczy zaburzyć proporcje liczbowe, aby uzyskiwać efekty zgodne z założeniami podmiotu dezinformującego. O tym mówi dr Mikołajewska, która nie zaprzecza temu, że koronawirusa nie ma, gdyż jest. Wszyscy mamy tego świadomość. Jednak media wyolbrzymiają sytuację i nie mówią nam prawdy. Według lekarki pandemię wprowadzono w oparciu o kryteria polityczne, a nie merytoryczne. Niestety większość osób, również Polaków, nie przyjmuje tych faktów oraz argumentów do wiadomości. Te osoby wolą tkwić w niewiedzy oraz posłusznie stosują się do zaleceń oraz nakazów polityków.

O co zatem w tym wszystkich chodzi? Otóż chodzi o zastąpienie tej terapii powszechną wakcynacją. Rządy w wielu krajach, także w Polsce, przymuszają nas do szczepień. Jednak oficjalnie nie mówią o przymusie szczepień, lecz wiele osób, które nie chcą się zaszczepić, mogą mieć utrudnione funkcjonowanie.

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Mikołajewska i Norkowski: Plandemia C-19 to dopiero początek? Od restrykcji po respirator! Lekarze UJAWNIAJĄ PRAWDĘ! [WIDEO]

  1. zleceniodawca

   Dorzucę się na patronite… Załatw gościa… Przy okazji Mateusza i resztę cweli.. dorzucę się

   Odpowiedz
  2. Jerzy

   Ten Gates to tylko ,,pionek” – światem rządzą ,,banksterzy” Rockefeller i Rotschild – to oni zaplanowali depopulację .Pionki są tylko kamuflażem .

   Odpowiedz
 1. Stan

  Do dzis w polskim kosciele w London Kanada na zapisy, 2metry odleglosci i w KAGANCACH!!!!! Polski biskup poddal sie totalnie, czy juz tak zostanie???

  Odpowiedz
 2. luc bull/na razie sitting/

  Za tym wszystkim stoja potezne sily —-neomarksistow i neonazistow.Mala ale potezna mniejszosc -starszych i madrzejszych-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *