minister Adam Niedzielski nowe obostrzenia

UWAGA! Niedzielski zapowiada, że projekt USTAWY SEGREGACYJNEJ dający pracodawcom możliwość WERYFIKOWANIA czy pracownik jest ZASZCZEPIONY zmierza właśnie do Sejmu! Nie pozwólmy na to, UDOSTĘPNIAJCIE tę informację gdzie się da, ZABLOKUJMY w końcu te CHORE pomysły SEGREGACJI ludzi! [WIDEO]

przez | 3 listopada 2021

– My mamy w zanadrzu co najmniej jedno rozwiązanie, w postaci projektu ustawy, które ma zobowiązać czy dać możliwość pracodawcom weryfikowanie, czy pracownik jest zaszczepiony. To jest bardzo ważne rozwiązanie. Ta ustawa będzie kierowana na rząd i prawdopodobnie trafi na najbliższy Sejm – mówi minister Niedzielski.

– A czy pan jest przekonany, że macie większość dla niej? – pyta redaktor.

– To jest bardzo trudne w rzeczywistości pytanie, ale sytuacja jest już taka, że nie można się specjalnie oglądać na różnego rodzaju podziały i dyskusje, bo rzeczywiście zdrowie jest po prostu w tej chwili najważniejsze. I mam też deklaracje z innych klubów, że głosowanie będzie pozytywne, więc pod tym względem ustawa na pewno przejdzie. Te nasze rozwiązania nie mają intencji związanych z takim ograniczeniem wolności, o którym mówią te środowiska, bo przede wszystkim oprócz tego, że jest ograniczona w jakimś zakresie wolność, to pamiętajmy też o zagrożeniu dla drugiej osoby. Zgodnie z tymi wszystkimi teoriami, o których mówimy naukowymi, to właśnie przesłanką do ograniczania wolności jednostki jest ewentualne zagrożenie dla innych osób – dodaje Adam Niedzielski.

– Jesteśmy w zasadzie w bardzo podobnej sytuacji jak inne kraje europejskie, bo mamy do czynienia z takimi rozwiązaniami, że chociażby w kinach czy w innego rodzaju miejscach użyteczności publicznej mamy narzucone limity 75 procent wypełnienia sali – ocenia sytuację minister Adam Niedzielski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 2 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JacekPlacek

Niedziele

Ela

Zbrodniarz ,ktory swoimi rozporzadzeniami unicestwil setki tysiecy istot ludzkich! mowi cos o zdrowiu?Przecież ten typ nie nlezy do gtunku ludzkiego,to GAD ,albo jakiś KLON czegoś bardzo paskudnego,ubranego w ludzka skórę!!!bo prawdziwy człowiek ma SERCE. I DUSZĘ a to SC*ERWO przyodziane w ludzkie szmaty to POMIOT SZATANSKI!!! są to już ostatnie ich marzenia podporzdkownia sobie ludzi,które nie mają szansy na spelnienie!!!

Baniakvox

Jeśli ta ustawa przejdzie wzrośnie bezrobocie także nie wiem gdzie tu sens i logika chociażby pod tym względem, no i zaszczepieni zarażają także Niedzielski do Izraela won, tam sobie eksperymentuj pajacu a i pinokia weź ze sobą🤕

SIKORKA

Tak ..Tak Niedzielski bez zbednych ceregieli zabieraj Pinokia….I już natentychmiast!!!🤪😜wypieprzaj tam gdzie twoje miejsce…..🥳I rubta co chceta ….😜🤪skoro takie z was mendy…☠💀👿…Ale u siebie…..Won i to natychmiast…Nie godzimy się na to…..!!!!! żebyście tlen zabierali nam…..za nasze pieniądze …. Całą resztą kłamstw bez komentarza….Bo szkoda mojej cennej energii i uwagi..

Mirosław

Po raz kolejny p.Niedzielski kłamie publicznie, wycofując się bez mrugnięcia okiem ze swojej wcześniejszej (również publicznej) wypowiedzi, że 99% hospitalizowanych na COVID-19 to osoby niezaszczepione znanej chociażby z licznych bannerów w dużych miastach. Jego bezczelność przypomina mi scenkę z filmu „Miś” z cytatem: „nie mamy pana płaszcza, no i co nam pan zrobi?”.

FFlynn

Co on sobie do cholery wyobraża? Czy naprawde do niego nie dociera, że w ten sposób ludzie bardziej przenoszą wirusa i wgl w głównej mierze? Ja jestem nieszczepiony i szczepić sie nie zamierzam. TO MOJA SPRAWA!

Monika

Nie mogę patrzeć na ten jego zakłamany ryj i słuchać tych bzdur, jakimi rzuca na prawo i lewo. Zupełny brak honoru ….

Jacek

Niechaj to ministerstwo choroby się opamięta . Trzeba nareszcie rzadać od lekarzy by wykonywali swoją pracę uczciwie . Zachowanie medyków porównałbym do żołnierza który ćwiczy na poligonach a w obliczu konfliktu zbiera swoje zabawki i chowa się do koszar. Dosyć tego skoro nie czuje się na siłach zawsze może siąść na kasie w jakimś supermarkecie . Skoro zaszczepiony też zaraża nie widzę potrzeby faworyzowania tej grupy względem niezaszczepionych

Małgorzatą Kras

Z PIEKŁA TEN ZBRODNIARZ NIEDZIELSKI SZUMOWSKI KACZYNSKI MORAWIECKI ZAKLAMANY PINOKIO TCHÓRZ NOS CORAZ DŁUŻSZY MASZ OD TYCH KŁAMSTW SZMACIARZU DWORCZYK NIE WYJDZIECIE A CI NASI UMARLI Z KTÓRYCH WIELU MOGŁO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA DO SAMYCH BRAM PIEKIEŁ PROWADZIĆ WAS BĘDĄ .

wolny

czym zagraża niezaszczepiony zaszczepionemu ???

A.

Widzę, że do gościa nie dotarły wyniki badań naukowych potwierdzających, że zaszprycowani także przenoszą wirusa

Anty global⁰

Nie takze ale w glownej mierze

Melinda G

O jakim zdrowiu mówi ta skretyniała marionetka? Kto dba o zdrowie Polaków, chorujemy i umieramy masowo bez żadnej opieki i pomocy na wszelkie inne choroby. Wchodzę do przychodni przyszpitalnej, cała ekipa terytorialsów utrzymywanych za moje pieniądze mirzy mi temperaturę i zadaje durne pytania. Wszescy tropią covida, a nikogo nie obchodzi, czy mam test na HIV, czy nie jestem roznosicielem wirusa żółtaczki, czy nie mam grużlicy lekoopornej, czy nie podryzł mnie wściekły wiewiór. Czepili się tego covida, jakby to było największe zagrożenie ludzkości, innych znacznie groźniejszych chorób nie widzą. Zmuszają ludzi do zgody na znamię bestii. Czemu to służy, przed czym to chroni??? Zasprycowani, chorują, zagrażają i umierają częściej od wolnych od toksyny.

RÓJ

To gnida nwo, więc robi co mu każą.