nauczycielka o segregacji sanitarnej w szkołach

Nauczycielka pokazuje, jaki horror w szkołach gotują naszym dzieciom sanitarni faszyści [WIDEO]

przez | 23 listopada 2021

– W większości szkół po dodatnim wyniku PCR u jednego ucznia cała klasa jest wysyłana na nauczanie zdalne. Ponadto, tylko uczniowie niezaszczepieni są zamykani na kwarantannie. W Radomiu, z powodu jednego pozytywnego testu PCR u pani wicedyrektor zamknięto szkołę liczącą 900 uczniów! A nauczycielowi, który się temu przeciwstawił, zagrożono karą dyscyplinarną – mówi nauczycielka.

– W szkole podstawowej w Puławach i w szkole ponadpodstawowej w Warszawie dyrekcja organizuje wycieczkę dla pracowników szkoły, współfinansowaną z funduszu socjalnego, ale wyraźnie zaznacza, że mogą z niej skorzystać tylko zaszczepieni pracownicy – dodaje nauczycielka.

– W liceum ogólnokształcącym w Warszawie dyrekcja nie przestrzega zasad RODO w związku ze zbieraniem informacji o pracownikach zaszczepionych i niezaszczepionych, ponieważ lista nazwisk nauczycieli zaszczepionych i niezaszczeionych jest dostępna dla wszystkich w dzienniku elektronicznym – mówi o segregacji sanitarnej nauczycielka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 135

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Akierman

Kiedy umysl obsunie sie do pepka, zeby nie powiedziec, do dupy, to tu juz nic nie ma wspolnego wyksztalcenie czy status spoleczny. Stad uwazam, iz glupota powinna byc karana na rowni z innymi zbrodniami albowiem dzialania tepoty maja ogromny wplym na pozniejsze spoleczenstwo, a to nalezy okreslic jako zbrodnie wydluzona w czasie….

Ela

Wynika stąd prosty wniosek, iż każdy dyrektor szkoły czuje się jak właściciel swojego prywatnego folwarku i może wydawać takie zarządzenia jakie tylko mu do głowy przyjdą. Znam przypadek, że w pewnej wiejskiej podstawówce nauczyciele, zapewne na wniosek dyrekcji zafoliowali wszystkie gazetki w imię zarazy..A te ujemne punkty z zachowania, to niech sobie w ..
wsadza.Radze nie przejmować się tym gównem i uczyć tego swoje dzieci.aTo tylko powód do dumy , a strzał w kolano bezmyślnym dyrektorom i wychowawcom, który tylko świadczy o ich jakże malutkim rozumku .

J...

Tu jasno widać, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. A nie ma większych nadgorliwców od karnych nauczycieli ogarniętych Ideą niesienia a to kagańca na pysku, a to krużganka oświaty..
Mie jako temu parchowi niezaszczepionemu i byłemu ozdrowieńcowi już kilka razy trafiła się przyjemność usłyszeć w komentarzu do mojej drobnej uwagi wskazującej na podobne absurdy, że było się zaszczepić. Więc sobie darowuję czczą dyskusję. Na takie dictum nie ma dla zaszczypanych dobrej odpowiedzi. Zaszczypanie to niestety stan umysłu, którym pozwoliła się ogarnąć ta część obywateli i chce w nim trwać. Ich wybór, którego usilnie starają mi się nie pozostawiać.
Pozdrawiam