minister Niedzielski o certyfikatach covidowych

Niedzielski: Pracodawcy będą mogli ŻĄDAĆ CERTYFIKATÓW COVIDowych i SEGREGOWAĆ pracowników! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Minister Niedzielski ujawnia, że pracodawcy będą mogli zweryfikować, czy dany pracownik jest zaszczepiony. Oczywiście nie jest to martwe prawo, gdyż pracownik będzie musiał okazać dowód zaszczepienia. Bez okazania certyfikatu Covidowego, osoba zatrudniona będzie musiała liczyć się z wieloma konsekwencjami. Taką rzeczywistość szykuje nam minister Adam Niedzielski oraz Prawo i Sprawiedliwość.

Żyjemy w pewnym sensie w matrixie, gdzie władza na każdym kroku mówi nam, co mamy robić, co możemy robić, a czego nie możemy robić. Niestety takie są rządy Prawa i Sprawiedliwości. Coraz więcej osób sprzeciwia się władzy rządzącej. Powodem takiego stanu rzeczy jest wprowadzenie wielu bezsensownych ustaw.

Okiem wielu komentatorów oraz w opinii wielu Polaków, rząd Prawa i Sprawiedliwości nie radzi sobie z koronawirusem. Nielogiczne obostrzenia, lockdowny, zamykanie gospodarki. To wszystko ma wpływ na życie Polaków. Niestety nie jest teraz dobrze.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Danuta

Czy to prawda że ministerstwo zdrowia dostawało mail-e z wytycznymi od C.D.C w USA gdzie szefem jest Anthony F.a.u.c.i podejrzewany o współudział w tworzeniu świrusa ?

Kamila

Bzdura , nie ma takiego prawa , próbowali to przepychać w ustawie 1449 która na razie jest wstrzymana przez opór społeczny protestujący pod sejmem.

Danuta

Czy to prawda że ministerstwo zdrowia dostawało mail-e z wytycznymi od CDC w USA gdzie szefem jest Anthony Fauci podejrzewany o współudział w tworzeniu wirusa ?

JACEK

Tego chuja ktoś powinien zajeba. Jak taki pojeb może wykanczać resztę narodu oby zdech.

Endriu

Proszę nie wierzcie w te brednie, to jest tylko straszak aby więcej ludzi się szczepiło. Nikomu nic nie trzeba pokazywać i ujawniać takich danych. Szczepienie jest dobrowolne i tyle.
Obudźmy w sobie geny wolności i zacznijmy działać, bo nasi przodkowie, którzy walczyli o wolność w grobie się przewracają.
Jeżeli rząd robi coś nie pomyśli większości Polaków to trzeba strajkować i protestować. Ale jeżeli to ma znamiona przestępstw i zbrodni to trzeba obalić zbrodniarzy i tyle.

J

Jesli przez ciebie Niedzielski zwolnią mnie,zmniejsza pensje lub w jaki kolwiek sposob odbiorą mi prawa pracownicze BEZPRAWNIE co prawda to Bóg mi świadkiem że cie osobiście znajde i wymierze sprawiedliwość.

Ewa

Ty durny popaprancu, niereformowalny zdrajco polskiego narodu już Pan Bóg cię rozliczy !!!!

Ireneusz Zadrożny

Demokratyczne wybory rozstrzygają o tym, kto będzie uciskany w majestacie prawa.

Janek

Niedzielski albo jest idiotą albo aktorem na zlecenie. Jeśli to drugie to gra perfekcyjnie trzeba mu przyznać.

Przemek

Jeśli rządy przejmie Koalica Obywatelska będzie jeszcze lepiej.

Karolina

Polaku obudź się do boju walczyć mamy prawo żyć gdzie demokracja to już totalitaryzm reżim nie dajmy się zniewolic walczmy walczmy Bóg Honor Ojczyzna Niech Pan Braun to wykorzysta i poprowadzi nas pod sztandarem Jezusa Chrystusa Jedynego Króla Polski do Wolności

Maria

Chłopie Ty już straciłeś resztki rozumu…..teraz pozostał Ci tylko GADZI móżdżek ,a z takim rozumkiem nie nadajesz się do zajmpwania odpowiedzialnych stanowisk.A.za to zrobiłeś czeka cie stosowna kara-jeszcze trochę

Zwolnic pana Niedzielskiego!

Pan Niedzielski, powinien zostac odsuniety ze stanowiska , ktore zajmuje.
Mieszkam w Kanadzie , w prowincji Ontario.
Pracuje w zakladach lotniczych.
Podam przyklad.
Jeden z pracownikow zglosil , ze ma Covid. Z jego dzialu , wyslano blisko
30 osob na kwarantanne do domu.
Po stwierdzeniu , ze nie bylo sie chorym, nastepne powrot do pracy o 14 dniach.
Nie ma zadnego obowiazku szczepienia sie. Nie ma segregacji
spoleczenstwa w Kanadzie.
Pan minister Niedzielski, nie ma zadnego pojecia o medycynie. Dlatego
powinien zostac zwolniony ze swojego stanowiska.
Z wyrazami szacunku
Janusz Ekiert
P.S.
Jestem Kanadyjczykiem , jak rowniez Polakiem

gelo360

Ty pachołku koncernów farmaceutycznych przyjdzie czas kiedy za to odpowiecie !!!