minister Adam Niedzielski o maseczkach

Niedzielski przyznaje, że DOGADAŁ SIĘ z Bandą Czworga, by wprowadzić SEGREGACJĘ SANITARNĄ! [WIDEO]

przez | 5 listopada 2021

– Wszyscy wiemy, że trudno dotrzeć do tych ludzi, którzy ze względu na różne manipulacje, dezinformacje przyjmują punkt widzenia, który jest niezgodny ze współczesną nauką – mówi Adam Niedzielski.

– Panie ministrze, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Mieliście pieniądze na kampanię, kilka pomysłów, możecie przekonywać. I co? – pyta redaktor.

– I w zasadzie, jeżeli popatrzymy na historię: kiedy zaczynaliśmy, było niecałe 37 procent osób przekonanych do szczepień, w tej chwili jest 70 procent, więc to i tak jest pewnego rodzaju sukces. Ale też proszę pamiętać, że Polska czy… nie jesteśmy takim krajem czy narodem, który jest szczególnie przekonany do profilaktyki i dbania o swoje zdrowie, co niestety z żalem muszę stwierdzić. Miałem okazję być osobiście na cmentarzu… – odpowiada minister Niedzielski.

– I co, wszyscy w maskach? Czy tylko pan? – zadaje pytanie redaktor.

– Nie, absolutnie nie. Myślę, że 5 procent, może 10 procent osób góra, było w maseczkach, a tłum był naprawdę bardzo duży. Mamy w zanadrzu co najmniej jedno rozwiązanie w postaci projektu ustawy, który ma zobowiązać, czy dać możliwość pracodawcom weryfikowania, czy pracownik jest zaszczepiony – zaznacza minister Adam Niedzielski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1.7 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jank

Niedzielski i izby lekarskie życzę wam jak najgorzej

Jano24

Współczesna nauka doprowadziła w Polsce do niepotrzebnych śmierci ok150 000 osób , to tez twoja to zasluga niedzielak

Polak Patriota

Przedsiębiorcy kompletnie nie interesuje kto jakie ma szczepienia. Poza tym szczepienie niczego nie zmienia i niczego nie gwarantuje. 80% hospitalizowanych jest zaszczepionych w szpitalu z którym mam kontakt. Pracodawcę interesują podwyżki podatków jakie serwujecie.

Darmowa amantadyna dla wszystkich

Panie Ada… N czy zaszczepił się Pan przeciwko wściekliźnie ? Jak Pan może dezinformować i manipulować ludźmi? co Pana To interesuje w jaki sposób obywatele dbają o zdrowie czy profilaktykę ? To właśnie Pan skazał tysiące obywateli na cierpienie i smierć ze względu na zamknięcie służby zdrowia wstyd i hańba a przecież wszyscy w podatkach płacimy na ochronę zdrowia i Pana. STOP SEGREGACJI SANITARNEJ. Jak już pan tak chce swoje chore pomysły wprowadzać to proszę wszystkich z rządu o zaświadczenia lekarskie czy nie leczą się lub chorują na choroby psychiczne, tez chce wiedzieć co robicie ze swoim zdrowiem. Przecież to wiadomo że większość posłów którzy chorowali wyleczyli się amantadyną a Pan zabrania obywatelom się leczyć. Za to w wolnej Polsce będzie trybunał stanu opamiętaj się Pan

bicz_prawdy

Niedzielski, życzę ci jak najgorzej. Nie zapomnij, co szykuje dla ciebie poseł Braun. Nim to się wydarzy czeka cię Norymberga 2.0

Anty global⁰

Chca bardziej sklocic narod i obciazyc odpowiedzialnoscia przedsiebiorcow ze to niby oni sobie to zazyczyli i beda egzekwowac.Zbrodnicze rzady globalistow uzywaja kazdej bandyckiej metody by sterowac masami i zniszczyc ludzkosc na tym swiecie

Krzysztof

a ja piję piwko bo jest tańsze niż paliwko

Flatearth

Powinnien pan odejść ! ..
„No ja to odbieram jako komplement….. i jak ktoś kwestionuje dokonania nauki.to …”