Szczepienia

Niedzielski WŚCIEKŁY! Policja, straż pożarna, graniczna NIE CHCE SIĘ SZCZEPIĆ [WIDEO]

przez | 6 sierpnia 2021

Marcin Rola zaprosił Natalię Ostrowską, która jest kojarzona z mediami narodowymi. Poruszanym tematem jest zdrowie oraz choroba Covid-19. Warto zatem wiedzieć, jak pandemia koronawirusa wygląda w Polsce i czy rząd nas nie oszukuje. YouTube blokuje wiele filmów oraz kanałów, które nie są poprawne politycznie i które często poruszają tematy związane z koronawirusem. Cenzor nie śpi, dlatego mamy do czynienia z nowomową.

Dziennikarka Ostrowska mówi o tym, że takie służby jak: policja, straż graniczna oraz straż pożarna nie chce się szczepić. Kwitnie wręcz przemysł kupowania sobie lewych zaświadczeń. Jest to związane z przymusem. Wtedy rozwijać się będzie czarny rynek. W wojsku dochodzi wręcz do zafałszowywania dokumentacji. Tak to wygląda w praktyce w Polsce. Wielu Polaków jest sceptycznie nastawionych do szczepień, dlatego czy jest sens ich przymuszać. Nawet jeśli nie ma obowiązku szczepień, to jest szantaż.

W obecnych czasach praktycznie wszyscy jesteśmy szantażowani. Służby mundurowe są najczęściej bardziej uprzywilejowane, a zwykły bohater już nie. Czy będzie w Polsce 4. fala? Czy powinniśmy w naszym kraju wprowadzać lockdown. Poseł Sośnierz żałuje, że się zaszczepił. Rząd powinien badać poziom odporności, gdyż jesteśmy już tak odporni, że ketczupowanie Polaków nie ma sensu.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Niedzielski WŚCIEKŁY! Policja, straż pożarna, graniczna NIE CHCE SIĘ SZCZEPIĆ [WIDEO]

  1. vigryn

    Panie redaktor nie onanizuj swego długopisu, co robisz podczas każdej wizji. Piszę o tym już któryś raz, a Pan zachowuje się jak onanista na wizji.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *