Szczepienia

Niedzielski WŚCIEKŁY! Policja, straż pożarna, graniczna NIE CHCE SIĘ SZCZEPIĆ [WIDEO]

przez | 6 sierpnia 2021

Marcin Rola zaprosił Natalię Ostrowską, która jest kojarzona z mediami narodowymi. Poruszanym tematem jest zdrowie oraz choroba Covid-19. Warto zatem wiedzieć, jak pandemia koronawirusa wygląda w Polsce i czy rząd nas nie oszukuje. YouTube blokuje wiele filmów oraz kanałów, które nie są poprawne politycznie i które często poruszają tematy związane z koronawirusem. Cenzor nie śpi, dlatego mamy do czynienia z nowomową.

Dziennikarka Ostrowska mówi o tym, że takie służby jak: policja, straż graniczna oraz straż pożarna nie chce się szczepić. Kwitnie wręcz przemysł kupowania sobie lewych zaświadczeń. Jest to związane z przymusem. Wtedy rozwijać się będzie czarny rynek. W wojsku dochodzi wręcz do zafałszowywania dokumentacji. Tak to wygląda w praktyce w Polsce. Wielu Polaków jest sceptycznie nastawionych do szczepień, dlatego czy jest sens ich przymuszać. Nawet jeśli nie ma obowiązku szczepień, to jest szantaż.

W obecnych czasach praktycznie wszyscy jesteśmy szantażowani. Służby mundurowe są najczęściej bardziej uprzywilejowane, a zwykły bohater już nie. Czy będzie w Polsce 4. fala? Czy powinniśmy w naszym kraju wprowadzać lockdown. Poseł Sośnierz żałuje, że się zaszczepił. Rząd powinien badać poziom odporności, gdyż jesteśmy już tak odporni, że ketczupowanie Polaków nie ma sensu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mini

A co z komarami … 😉

vigryn

Panie redaktor nie onanizuj swego długopisu, co robisz podczas każdej wizji. Piszę o tym już któryś raz, a Pan zachowuje się jak onanista na wizji.

alien

Wreszcie jacyś mądrzejsi i obudzeni się postawili głupocie Śmiercionki….zresztą poczytajcie czym jest to wszystko…. https://wolnosc.tv/soros-gates-i-rockefellerowie-wywolali-pandemie-tak-zdecydowal-sad-w-peru-czy-mamy-do-czynienia-z-zaplanowana-przez-elity-operacja-wideo/