Scott Morrison o szczepieniach

Niektórzy przestali się już kryć – i tak mogą wszystko!! Co próbują wmówić nam politycy w czasach p(l)andemii? [WIDEO]

przez | 15 października 2021

– Co pan powie na temat 2 osób, które zmarły po szczepionce AstraZeneca? Rodzina jednej z tych osób twierdzi, że nie została ona należycie poinformowana o możliwych powikłaniach – pyta dziennikarz.

– Cóż, każdy jest odpowiedzialny za własne zdrowie. Jeśli chodzi o świadome wyrażenie zgody na jakąkolwiek procedurę medyczną, czy to przez pana czy przeze mnie, każdy sam jest odpowiedzialny za to, co pozwala ze sobą zrobić. Ludzie sami podejmują decyzje odnośnie swego zdrowia i ciała. To dlatego szczepionka nie jest obowiązkowa, gdyż ludzie sami podejmuję decyzję. Te szczepionki, wszystkie szczepionki, wiążą się z pewnym ryzykiem. Nie będę się tu wdawać w szczegóły, bo nie chcę zniechęcać ludzi do tych szczepionek, ale wszyscy rozumiemy, że każda szczepionka wiążę się z ryzykiem powikłań.  Informacje o szczepionkach są dostępne publicznie i każdy sam podejmuje własne decyzje.

 – odpowiada Scott Morrison, premier Australii.

– Nie opuszczajcie swej okolicy, nie gromadźcie się, nie rozmawiajcie z sąsiadami. Kontaktujcie się tylko z domownikami. Ograniczone wychodzenie z domu do absolutnego minimum. Noście maski i zachowujcie dystans społeczny. Jeżeli ktoś jest całkowicie odizolowany lub mieszka sam, wolno mu się kontaktować z jedną osobą. Jednak tylko z jedną i z nikim innym. Musicie ograniczyć kontakty tylko do niej, a ona tylko do was. Są takie same zasady jak przy ostatnim lockdownie – Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 13

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

Szczepionki są dobrowolne ,ale my was zmusimy, ze będziecie wszyscy szczepieni. To jest język polityczny czyli kłamliwy i niewiarygodny. Takim ludziom nie należy juz w nic wierzyć nawet czy ich nazwiska są prawdziwe.
Jak tu nie podłączyć się do słów Brauna

Gosc

Bardzo dobra uwaga „każdy jest odpowiedzialny za swoje zdrowie
Więc dajcie już spokój z tym zyrkiem .Kiedy niektórzy politycy zrozumia że niektórzy nie zaszczepieni wolą wszystko stracić niż poddać się rozkazom ,nakazów jakiś obcych ludzi niby politykow ..wtedy stracili by swoja wolność sami przed sobą a to najgorsze co może ich spotkać

Jaszma

Wspolczuje tym politykom ze sa tak oblakani.Nie powinni rzadzic.Powinni sie leczyc

Anty global⁰

Faszysci

Ula

A była wzmianka, ze Nowa Zelandia już skończyła z szaleństwem lockdownów i zaczęła traktować srowida jak kazdą inną infekcję……..

kartoflanka

Nie mogę słuchać tych zbrodniarzy.

Michal Kos

Chodźcie po mnie pa$ozy*ki CZEKAM !

Jan

Hitler i Stalin mogliby brać korepetycje od tych bandziorów