Protesty w Słowenii przeciwko szczepieniom

Ogromne protesty w Słowenii, po tym, jak 22-latka zmarła po przyjęciu szczepionki. Rząd wstrzymuje preparat Johnson & Johnson [WIDEO]

przez | 30 września 2021

20 tysięcy osób protestowało w stolicy Słowenii, po tym jak zmarła 22-latka, która przyjęła szczepionkę na Covid-19. Była to szczepionka firmy Johnson & Johnson. Po tym wydarzeniu rząd w Słowenii wstrzymał stosowanie tej szczepionki. Studentka zmarła dokładnie po dwóch tygodniach od wzięcia preparatu. Oficjalnie nie podano jeszcze przyczyn zgonu, jednak rodzina 22-latki nie ma wątpliwości, że do tego doprowadziła szczepionka na koronawirusa. Kobieta dostała krwotoku do mózgu i skrzepów krwi. Te charakteryzują się wtedy, kiedy mamy do czynienia z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi (NOP).

Janez Poklukar, który jest Ministrem Zdrowia w Słowenii oznajmił, że wstrzymane zostanie podawanie szczepionek J&J do czasu, kiedy zostaną wyjaśnione przyczyny zgonu kobiety. Taką decyzję podjął Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Mamy teraz protesty w Słowenii, i osoby, które protestują, sprzeciwiają się dyskryminacji osób niezaszczepionych na Covid-19. Policja musiała niestety użyć gazu łzawiącego oraz armatek wodnych. W czasie protestu był także widoczny transparent z napisem „Stop korona-faszyzmowi”. Protestujący krzyczeli także „Wolność, wolność!”.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 35

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Me

Niestety ludzie nie chcą dobrowolnie umierać po podaniu szczepionki to będą zmuszeni wprowadzić plan B czyli totalną rozpierduchę.

Max

Teraz bedzie depopulacja masowa zydow na calym swiecie. Dostaniecie za Gatesa i Sorosa i bandytow z Davos. To bedzie dla was podarunek zydzi od zydow.