Protest w Amsterdamie przeciwko obostrzeniom

OGROMNY marsz przeciwko OBOSTRZENIOM w Amsterdamie! Holendrzy mają DOŚĆ przymusu SZCZEPIEŃ i paszportów covidowych! [WIDEO]

przez | 8 września 2021

Holandia ma dosyć lockdownu oraz przymusu szczepień na Covid-19. W Amsterdamie miała miejsce największa demonstracja od czasu wybuchu pandemii w Holandii. To właśnie Amsterdam stał się niedawno platformą sprzeciwu wobec nałożonych restrykcji przez rząd, który usiłuje walczyć z koronawirusem. Demonstracja ma nazwę „Razem dla Holandii” i przerosła ona wszelkie oczekiwania organizatorów, którzy nie spodziewali się, że tak wiele osób przyjdzie protestować przeciwko władzy.

60 organizacji, 7 000 metrów długości pochodu oraz 50 000 uczestników protestu. Liczby mówią same za siebie, z jak poważnym protestem mieliśmy do czynienia w Holandii. Władzy przyznały nawet, że była to z pewnością największa demonstracja od wybuchu pandemii Covid-19.

Ta potężna manifestacja odbyła się pod sztandarami, flagami oraz żółtymi parasolami. Jednym z haseł było „urodzony, by być wolnym”. Natomiast inne hasła odnosiły się do protestu przeciwko rządowi w Holandii oraz przeciwko skorumpowanej klasie politycznej. Holendrzy nie zgadzają się na odbieranie im wolności.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bodek

do cholery to nie jest wladza tylko sluzba ktora mysmy wybrali by nam sluzyla