Czy politycy noszą maseczki

Orwell byłby w szoku!! Poniższy zbiór wypowiedzi medialnych zawiera teorie tak absurdalne, że wygląda jak zbiór fejków [WIDEO]

przez | 19 października 2021

– Ile z was nosi maski? Spójrzmy na zdjęcie opublikowane wczoraj przez Kancelarię Premiera. Widzimy 38-40 polityków w słabo wentylowanym pomieszczeniu i ani jeden nie ma na sobie maski. I to w dniu, w którym kazał pan nosić maski całemu narodowi. Jest to całkowicie zgodne z tym, co mówił wczoraj premier, i ja także, czyli ludzie owszem, powinni nosić maski w zatłoczonych miejscach, ale w towarzystwie nieznajomych, ludzi z którymi normalnie nie obcują. Czyli politycy na rządowych posiedzeniach nie muszą nosić masek? – pyta redaktor.

– Nie, bo nie są nieznajomymi. Spotykają się w Parlamencie i w innych pomieszczeniach. A od znajomych niby nie można się zarazić?

– W tym i w przyszłym roku, polityka gospodarcza to polityka szczepionkowa. Jest ona nawet ważniejsza niż polityka fiskalna i monetarna – mówi Kristalina Georgiewa, dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments